Jest pięknie! Wrażenia po pierwszym treningu w Legia Training Center [Wideo]

Jest pięknie! Wrażenia po pierwszym treningu w Legia Training Center [Wideo]

Trener Łukasz Bortnik, Filip Mladenović i Igor Lewczuk opowiadają o pierwszym treningu w nowym ośrodku treningowym.

Autor: PG

Fot. Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Fortuna
  • Udostępnij

Autor: PG

Fot. Mateusz Kostrzewa

Legioniści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w idealnie przygotowanym ku temu ośrodku Legia Training Center. Trener Łukasz Bortnik, Filip Mladenović i Igor Lewczuk podzielili się swoimi wrażeniami. 

 

Trener Łukasz Bortnik:

 

- Za nami bardzo krótka przerwa. Dla niektórych zawodników trwała ona tydzień, inni odpoczywali dwa tygodnie. Z tego powodu nie musimy wyjątkowo skupiać się na budowaniu bazy przygotowania fizycznego. Od początku piłka jest włączona do przygotowań. Staramy się połączyć wszystko w jedną całość - przygotowania fizyczne, aspekt fizjologiczny oraz techniczno-taktyczny. Chcemy być gotowi na pierwsze spotkania eliminacji. Ta krótka przerwa może nam pomóc szybko zbudować odpowiednią formę. Ośrodek jest rewelacyjny. Każdy marzy o pracy w takich warunkach. Możemy być dumni. Mamy do wyboru kilka świetnie przygotowanych boisk, ogromną siłownię, gdzie możemy robić najróżniejsze rzeczy, gabinety odnowy biologicznej, hotel. Serce się raduje.


Filip Mladenović: 

 

- Już wcześniej rozpocząłem indywidualne treningi. Za mną dziesięć dni zajęć. Czuję się bardzo dobrze, a po dzisiejszych zajęciach jestem bardzo zadowolony z tego, jak to wszystko wygląda. Wierzę, że taki stan rzeczy się utrzyma. Jestem szczęśliwy. Znałem tych chłopaków już wcześniej i po pierwszych dniach jestem pewien, że nie będę miał problemów z adaptacją. Znam już język, mogę się z każdym dogadać. Warunki są idealne. Legia zasługuje na taki ośrodek. Miałem wcześniej okazję pracować w świetnych bazach, ale ta jest na zupełnie innym poziomie. Mamy tu wszystko, co jest potrzebne do przygotowania. To piękne, że możemy z tego korzystać. 


Igor Lewczuk:

 

- Pierwszy raz zdarza się, by po tak długim sezonie, przerwa była tak krótka, a przygotowania rozpoczęły się tak szybko. To wyzwanie dla piłkarzy, sztabu, dla całej Legii. Ale my sobie z tym poradzimy. Baza treningowa jest najlepsza spośród wszystkich, jakie widziałem w Bordeaux. Nie można się do niczego przyczepić. Tylko pracować i to jest najważniejsze. 

Udostępnij

Autor

PG

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
© Legia Warszawa S.A.Wszelkie prawa zastrzeżone.