Kosta Runjaić: Wierzę w tę drużynę i wiem, że razem możemy dużo osiągnąć - Legia Warszawa
Kosta Runjaić: Wierzę w tę drużynę i wiem, że razem możemy dużo osiągnąć

Kosta Runjaić: Wierzę w tę drużynę i wiem, że razem możemy dużo osiągnąć

Trener Legii Warszawa Kosta Runjaić odpowiedział na pytania dziennikarzy po zakończeniu spotkania z Ruchem Chorzów.

Autor: TEKST Mateusz Okraszewski ZDJĘCIA Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: TEKST Mateusz Okraszewski ZDJĘCIA Mateusz Kostrzewa

Trener Legii Warszawa Kosta Runjaić odpowiedział na pytania dziennikarzy po zakończeniu spotkania z Ruchem Chorzów.

- Spodziewaliśmy się takiego meczu. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Ruch gra o przetrwanie. Jestem bardzo szcześliwy z powodu zwycięstwa i zachowania czystego konta. Mogliśmy wcześniej zamknąc ten mecz, ale najważniejsze są te trzy zdobyte punkty.

- Cała drużyna, ale przede wszystki sam Marc jest bardzo zadowolony z tego gola. To zawodnik, który codziennie ciężko pracuje, a ta bramka po prostu mu się należała. Marc zmagał się z ogromną presją przez ostatnie miesiące. Musiał się do tego przyzwyczaić i zaakceptować ten fakt. Marc musi przystosować się do trochę innego stylu, ale my wszyscy chcemy mu w tym pomóc. Dzisiaj cieszymy się z tego zwycięstwo i z jego bramki.

Zdjęcie

- WALKA DO KOŃCA! To nas dzisiaj cechowało. Teraz czas na odpowiedź naszych rywali w tabeli. Chciałbym bardzo podziękować naszym kibicom, którzy dali z siebie wszystko. Wspierali nas i nie poddawali się tak samo, jak piłkarze na boisku. Przed nami druga część sezonu. Wszyscy wiemy, o co chcemy walczyć.

- Każdy z nas odczuł brak Bartosza Slisza i Ernesta Muciego. Teraz zależy mi przede wszystkim na tym, aby zawodnicy dalej się rozwijali. Ta odpowiedzialność musi rozkładać się na wielu piłkarzy. Straciliśmy kluczowych piłkarzy, ale wciąż mamy świetną drużynę. Ja w nią wierzę i wiem, że możemy dużo osiągnąć.

- To jest, że to nie był nasz najlepszy mecz, ale ja tego w tym momencie nie oczekiwałem. My mamy teraz czas na dostosowanie się do obecnej sytuacji. Chcę znaleźć to, co najlepsze w tej drużynie. W czwartek zagramy w Molde i musimy być na tę rywalizację gotowi. Nasz cel się nie zmienia – chcemy cały czas punktować.

Udostępnij

Autor

TEKST Mateusz Okraszewski ZDJĘCIA Mateusz Kostrzewa

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.