Koszykówka: Legia Warszawa obroniła tytuł Mistrza Polski!!!

Koszykówka: Legia Warszawa obroniła tytuł Mistrza Polski!!!

Koszykarze Legii Warszawa zostali mistrzem Polski w koszykówce w sezonie 2025/2026! Zieloni Kanonierzy prowadzeni przez trenera Heiko Rannulę obronili tytuł najlepszej drużyny w kraju pokonując w pasjonującym finale Zastal Zielona Góra 4-3. Decydujące, ostatnie spotkanie w hali Bemowo, zakończyło się zwycięstwem Legionistów 78:70.

Autor: Janusz Partyka

Fot. Piotr Koperski/Legiakosz.com

SPONSOR GŁÓWNYGłówny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Janusz Partyka

Fot. Piotr Koperski/Legiakosz.com

Koszykarze Legii Warszawa zostali mistrzem Polski w koszykówce w sezonie 2025/2026! Zieloni Kanonierzy prowadzeni przez trenera Heiko Rannulę obronili tytuł najlepszej drużyny w kraju pokonując w pasjonującym finale Zastal Zielona Góra 4-3. Decydujące, ostatnie spotkanie w hali Bemowo, zakończyło się zwycięstwem Legionistów 78:70.

Pełna relacja wkrótce.

PLK - 7. mecz finałowy: Legia Warszawa - Zastal Zielona Góra 78:70 (17:19, 29:19, 20:23, 12:9)

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Udostępnij

Autor

Janusz Partyka

16razyMistrz Polski
21razyPuchar Polski
6razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.