Koszykówka: Legia Warszawa obroniła tytuł Mistrza Polski!!!
Koszykarze Legii Warszawa zostali mistrzem Polski w koszykówce w sezonie 2025/2026! Zieloni Kanonierzy prowadzeni przez trenera Heiko Rannulę obronili tytuł najlepszej drużyny w kraju pokonując w pasjonującym finale Zastal Zielona Góra 4-3. Decydujące, ostatnie spotkanie w hali Bemowo, zakończyło się zwycięstwem Legionistów 78:70.
Autor: Janusz Partyka
Fot. Piotr Koperski/Legiakosz.com
- Udostępnij
Autor: Janusz Partyka
Fot. Piotr Koperski/Legiakosz.com
Koszykarze Legii Warszawa zostali mistrzem Polski w koszykówce w sezonie 2025/2026! Zieloni Kanonierzy prowadzeni przez trenera Heiko Rannulę obronili tytuł najlepszej drużyny w kraju pokonując w pasjonującym finale Zastal Zielona Góra 4-3. Decydujące, ostatnie spotkanie w hali Bemowo, zakończyło się zwycięstwem Legionistów 78:70.
Pełna relacja wkrótce.
PLK - 7. mecz finałowy: Legia Warszawa - Zastal Zielona Góra 78:70 (17:19, 29:19, 20:23, 12:9)
/777cab38-18b4-4ae2-a11e-6a134a8542ab/1782115319_eebba8f67df0c7f926a903c090fed99a.webp)
/777cab38-18b4-4ae2-a11e-6a134a8542ab/1782115266_06d552cd30f08be8d1c285c2fa46762e.webp)
/777cab38-18b4-4ae2-a11e-6a134a8542ab/1782115279_2ee08a290ead60178fcc151b66b4f737.webp)
/777cab38-18b4-4ae2-a11e-6a134a8542ab/1782115292_56f2f1fd871ab8264ef01c098ee08b9d.webp)
Autor
Janusz Partyka





