Plus500
Kup koszulkę meczową – bilet na mecz ze Śląskiem otrzymasz gratis!

Kup koszulkę meczową – bilet na mecz ze Śląskiem otrzymasz gratis!

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław. Tym razem przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję.

Autor: PG

  • Udostępnij

Autor: PG

KUP BILET

 

W niedzielę, 27 września o godzinie 17:30, Legia Warszawa zagra na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanie. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję. 

 

Wszyscy kibice, którzy kupią koszulkę meczową w okresie od 14 września do 27 września, bilet na mecz ze Śląskiem Wrocław otrzymają za darmo. Promocja obejmuje koszulki domowe, wyjazdowe oraz bramkarskie z nowego sezonu 2020/2021, a także koszulki z sezonu 2019/2020. Z promocji można skorzystać, dokonując zakupu online na stronie sklep.legia.com oraz w sklepie stacjonarnym przy ulicy Łazienkowskiej. Po zakupie koszulki należy skontaktować się z Punktem Obsługi Kibica w celu odbioru darmowego biletu. Bilet nie musi być przypisany do osoby, która kupiła koszulkę - można przekazać go znajomemu. 

 

KUP KOSZULKĘ

 

Zasady promocji znajdziesz TUTAJ.

 

Zdjęcie

Kupując bilet na mecz ze Śląskiem Wrocław, masz możliwość wsparcia Fundacji Legii, której działalność opiera się na pomocy i edukacji najmłodszych, a także wspiera seniorów w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY. Jeśli chcesz wspomóc Fundację, przy zakupie biletu wybierz odpowiednią opcję. Cena zostanie zwiększona o 2 zł. 

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

PG

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.