Legia Soccer Schools wróciły do treningów!

Legia Soccer Schools wróciły do treningów!

Po ponad dwóch miesiącach przerwy w zajęciach na prawdziwych boiskach - wróciliśmy! W poniedziałek, 18 maja, odbyły się pierwsze treningi w naszych programach piłkarskich.

Autor: Legia Soccer Schools

Fot. Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Fortuna
  • Udostępnij

Autor: Legia Soccer Schools

Fot. Mateusz Kostrzewa

Radość, ulga, spełnione nadzieje - takie uczucia towarzyszyły w poniedziałek dzieciom i trenerom, którzy z wirtualnych boisk i treningów on-line przenieśli się na zieloną murawę. W pierwszej połowie marca wszyscy znaleźliśmy się w nowej i niespodziewanej sytuacji, która zmieniła sposób w jaki do tej pory funkcjonowaliśmy. Zdajemy sobie sprawę jak dużym wyzwaniem ten czas był dla Waszych dzieci i dla Was, jako rodziców.

Zdjęcie

Za nami miesiące dzielnej postawy w walce o zwycięstwo w trudnym meczu „Legia vs Wirus” i pozostawienie wirtualnego boiska na rzecz tego prawdziwego, które kochamy i za którym każdy z nas bardzo tęsknił.

Zdjęcie

Teraz już wiemy, że ten narzucony nam bez naszej zgody przeciwnik się poddaje, słabnie, co pozwala nam na powrót do wytężonych treningów, choć wciąż z zachowaniem restrykcyjnych epidemiologicznych wytycznych. Dezynfekcja sprzętu treningowego, rękawiczki i maski czy utrzymywanie bezpiecznych odległości, to tylko niektóre z nich.

Zdjęcie


Na boiska wracamy dziś ze zdwojoną siłą i motywacją jeszcze większą niż kiedykolwiek wcześniej. Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom obecnym na pierwszych po przerwie zajęciach za zaangażowanie i przestrzeganie sanitarnych zasad. Jesteśmy przekonani, że z treningu na trening będzie nas coraz więcej!

Zdjęcie

Wkrótce zaczniemy zajęcia w lokalizacjach w całej Polsce i w każdym projekcie! Trenujcie razem z nami!

 

 

  ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TRENINGI W LEGII - KLIKNIJ

 

 KUP MASECZKI LEGIA SOCCER SCHOOLS I POMAGAJ SENIOROM - KLIKNIJ

 

Reklama
1 / 9
Udostępnij

Autor

Legia Soccer Schools

14razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
© Legia Warszawa S.A.Wszelkie prawa zastrzeżone.