Plus500
Pierwsze chwile piłkarzy Legii w LTC!

Pierwsze chwile piłkarzy Legii w LTC!

Zakwaterowani! Zobaczcie, jak wygląda pierwszy pobyt legionistów w Legia Training Center!

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Mateusz Kostrzewa

  • Udostępnij

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Mateusz Kostrzewa

To był historyczny moment! Około 19:45 klubowy autokar wjechał przez ul. Legionistów na teren Legia Training Center. Pierwszy raz zawodnicy Legii Warszawa przedmeczowe zgrupowanie spędzają w najnowocześniejszym ośrodku treningowym w Europie Środkowej. Dla drużyny przeznaczona jest strefa o czterogwiazdkowym standardzie na parterze i I piętrze budynku klubowego.

Zdjęcie

Zespół przywitali na miejscu prezes Dariusz Mioduski wspólnie z członkami zarządu LTC - Tomaszem Zahorskim i Wojciechem Rokickim. Sztab i zawodnicy na dwóch kondygnacjach zlokalizowanej w północno-wschodniej części hotelowej budynku mają do dyspozycji 22 klimatyzowane, nowocześnie zaprojektowane pokoje. Każdy z nich spełnia najwyższe, wszechstronne wymogi, pozwalające w komfortowych warunkach przygotować się do meczów oraz jest wyposażony w telewizory hotelowe Samsung najnowszej generacji i konsole Sony PlayStation do przyszłego użytku. Drużyna korzysta również z części gastronomicznej, osobnej recepcji oraz zaplecza sprzętowego.

Zdjęcie

Zaawansowana infrastruktura sportowa dla pierwszego zespołu na terenie ośrodka obejmuje dwa boiska z nawierzchnią naturalną, dostosowaną do potrzeb drużyny szatnię, siłownię o powierzchni 350 metrów kwadratowych oraz bogato wyposażoną strefę odnowy biologicznej z basenem i dwiema saunami.

Zdjęcie

Drużyna po obejrzeniu swojej strefy była wręcz wniebowzięta, a szczególne zainteresowanie wzbudziły… karty zawodników z EA Sports FIFA 20 zamiast tradycyjnych wizytówek przy pokojach. Dodatkowy majestat drugiemu domowi Legii dodają archiwalne zdjęcia z najwybitniejszych meczów w europejskich pucharach oraz innych, wyjątkowych chwil z jej przeszłości.

Zdjęcie

Ten wyjątkowy wieczór, który na zawsze zapisze się w historii klubu, zwieńczyła symboliczna kolacja we wspólnym gronie. W sobotę do wykonania zostało najważniejsze zadanie w tym sezonie.

 

Uroczyste otwarcie Legia Training Center planowane jest 20 lipca.

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 34
Udostępnij

Autor

Bartosz Zasławski

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.