Plus500
Radosław Kucharski o transferze Niezgody

Radosław Kucharski o transferze Niezgody

- Bardzo dziękuję Jarkowi za te cztery lata spedzone z nami, tytuły, bramki i emocje, które w nas zostawił. Każdy, kto miał okazję z nim pracować potwierdzi, że to nie tylko wyjątkowy piłkarz, ale i intrygująca osobowość. Chłopak, który może jeszcze wiele w piłce osiągnąć - mówi Dyrektor Sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Autor: LW

  • Udostępnij

Autor: LW

- Mogę zdradzić, że zespół z Portland już w dwóch ostatnich okienkach był zdecydowany na transfer Jarka, ale dopiero teraz doszedł on do skutku. Żałujemy, że nie udało nam się pracować do zakończenia trwającego sezonu. Zwłaszcza, że wkład Jarka w wyniki naszego zespołu jest bezdyskusyjny. Jego postawa i jesienne bramki, bardzo pomogą nam w drodze po odzyskanie tytułu mistrza Polski.

- Mogę zdradzić, że zespół z Portland już w dwóch ostatnich okienkach był zdecydowany na transfer Jarka, ale dopiero teraz doszedł on do skutku.

- Obserwując Jarka jeszcze od czasu gry w Wiśle Puławy do dziś, moim zdaniem wydaje się być aktualnie w najlepszej dyspozycji. Dzięki temu ma wszelkie predyspozycje, żeby zostać wiodącą postacią w swoim nowym zespole i wyróżniającym się piłkarzem w MLS. Ze zrozumieniem podchodzę do decyzji Jarka o zmianie barw klubowych. Tak, jak na początku naszej współpracy, tak i dziś, trzymam za niego kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.