Rezerwy: Porażka Legii II z Legionovią - Legia Warszawa
Plus500
Rezerwy: Porażka Legii II z Legionovią

W meczu 22. kolejki III ligi piłkarze rezerw Legii przegrali na wyjeździe z Legionovią 1:3. W drużynie Tomasza Sokołowskiego wystąpiło czterech zawodników trenujących na co dzień z pierwszym zespołem: Kacper Tobiasz, Igor Lewczuk, Mateusz Cholewiak i Jasur Yaxshiboyev. Jedynego gola dla Wojskowych strzelił Damian Warchoł.

Autor: JP

Autor: JP

Już kilka minut po rozpoczęciu spotkania po rzucie rożnym Daniel Choroś głową skierował piłkę do siatki Kacpra Tobiasza. Chwilę później gospodarze wyszli z kontratakiem i tym razem Bartosz Mroczek podwyższył wynik na 2:0. W 24. minucie gospodarze zadali kolejny cios. Tym razem Dariusz Zjawiński uderzeniem w środek bramki wpisał się na listę strzelców. W drugiej odsłonie gra się nieco wyrównała, ale legioniści zdołali strzelić jedynie honorowego gola. Damian Warchoł wykorzystał dośrodkowanie Jakuba Kamińskiego i ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Legionovii. Kolejny mecz drużyna Tomasza Sokołowskiego rozegra 10 kwietnia, o godz. 12. Przeciwnikiem Wojskowych będzie Znicz Biała Piska.

III liga: Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa 3:1 (3:0)
Bramki: Choroś (4), Mroczek (6), Zjawiński (24) - Warchoł (90+2)

Legia II: Kacper Tobiasz - Oskar Wojtysiak (78' Jakub Kwiatkowski), Igor Lewczuk, Radosław Pruchnik, Mateusz Cholewiak - Jasur Yaxshiboyev, Kacper Gościniarek (46' Kacper Skwierczyński), Kamil Kurowski, Bartłomiej Ciepiela, Radosław Cielemęcki (70' Piotr Cichocki) - Damian Warchoł.