Rezerwy: Zdobyć puchar trzeci raz z rzędu - Legia Warszawa
Rezerwy: Zdobyć puchar trzeci raz z rzędu

Rezerwy: Zdobyć puchar trzeci raz z rzędu

Rezerwy Legii Warszawa rozpoczynają rywalizację w Mazowieckim Pucharze Polski. W ostatnich dwóch edycjach Wojskowi dwukrotnie triumfowali i sięgali po puchar. Tegoroczną rywalizację podopieczni Piotra Jacka rozpoczynają od 1/8 rozgrywek, wyjazdowym spotkaniem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Autor: Mateusz Okraszewski

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Mateusz Okraszewski

Rezerwy Legii Warszawa rozpoczynają rywalizację w Mazowieckim Pucharze Polski. W ostatnich dwóch edycjach Wojskowi dwukrotnie triumfowali i sięgali po puchar. Tegoroczną rywalizację podopieczni Piotra Jacka rozpoczynają od 1/8 rozgrywek, wyjazdowym spotkaniem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w środę, 3 kwietnia (godz. 16:00).

Rezerwy Legii Warszawa w ubiegłej edycji Mazowieckiego Pucharu Polski zmierzyły się w finale z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Niemal od samego początku to Wojskowi dyktowali warunki gry i ostatecznie pokonali swojego rywala 3:0. Dzięki temu legioniści sięgneli po drugi puchar z rzędu i wzięli udział w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. Tam jednak musieli uznać wyższość Korony Kielce, która pokonała rezerwistów po dogrywce 1/16. W ostatni weekend podopieczni Piotra Jacka mierzyli się z Mławianką Mława. Chociaż to rywale jako pierwsi trafili do siatki, to piłkarze rezerw potrafili odpowiedzieć na straconą bramkę za sprawą Michała Kucharczyka i Macieja Radaszkiewicza.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki to siódma drużyna III-ligi. Nasi pucharowi rywale zdobyli jak do tej pory 36 punktów w 23 meczach. W ostatniej kolejce Świt zremisował na własnym boisku z Olimpią Zambrów 2:2.

Udostępnij

Autor

Mateusz Okraszewski

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.