
Robert Pich: Powinniśmy prezentować się lepiej w fazie finalizacji akcji
Skrzydłowy Legii Warszawa odpowiedział na kilka pytań po zakończeniu spotkania z Cracovią.
Autor: Mateusz Okraszewski, Jakub Jeleński
Fot. Mateusz Kostrzewa
- Udostępnij
Autor: Mateusz Okraszewski, Jakub Jeleński
Fot. Mateusz Kostrzewa
Skrzydłowy Legii Warszawa odpowiedział na kilka pytań po zakończeniu spotkania z Cracovią.
- Spodziewaliśmy się takiego meczu. Utrzymywaliśmy się przy piłce, ale to nie przełożyło się na wiele klarownych sytuacji. Straciliśmy dwie bramki po naszych błędach. Nie powinniśmy w ogóle do nich dopuścić. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1. My mieliśmy okazję, która na nasze nieszczęście zakończyła się słupkiem. W drugiej połowie rywale szybko otrzymali rzut karny. Ten mecz nie ułożył się tak, jak chcieliśmy. Powinniśmy lepiej prezentować się w fazie finalizacji akcji.
- Wiedzieliśmy, że Cracovia jest mocna w kontratakach. Ciężko było znaleźć miejsce pomiędzy linią obrony Straciliśmy parę zbyt prostych piłek. Cała drużyna musiała wracać, a to napędzało Cracovię. Mieliśmy parę okazji, które mogły się skończyć bramką, ale tak się nie stało. Gol na 1:1 dużo by nam dał. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy tej okazji.
Autor
Mateusz Okraszewski, Jakub Jeleński



















