Ruuuszyli! Pierwszy trening legionistów w okresie przygotowawczym z nowymi nabytkami [ZDJĘCIA]
W poniedziałkowe przedpołudnie w ośrodku Legia Training Center w Książenicach odbył się pierwszy trening Wojskowych w letnim okresie przygotowawczym. W zajęciach wzięli udział nowi zawodnicy - Zoran Arsenić, Ivan Brkić, Robert Deziel Jr. i Łukasz Zjawiński - a także dziewięciu zawodników Akademii.
Autor: Janusz Partyka
Fot. Janusz Partyka
- Udostępnij
Autor: Janusz Partyka
Fot. Janusz Partyka
W poniedziałkowe przedpołudnie w ośrodku Legia Training Center w Książenicach odbył się pierwszy trening Wojskowych w letnim okresie przygotowawczym. W zajęciach wzięli udział nowi zawodnicy - Zoran Arsenić, Ivan Brkić, Robert Deziel Jr. i Łukasz Zjawiński - a także dziewięciu zawodników Akademii.
Po porannym posiłku, odprawie i aktywacji w siłowni, o godz. 11:30 piłkarze Legii stawili się na boisku. W pierwszych zajęciach z piłkami uczestniczyło 39 zawodników. Oprócz nowych nabytków także dziewięciu piłkarzy Akademii: Mateusz Lauryn, Maksymilian Dołowy, Bartosz Korżyński, Filip Przybyłko, Maciej Ruszkiewicz, Aleksander Wyganowski, Edouard von Brandt-Etchemendigaray, Franciszek Stępniewski i Erykh Mikanovich.
Poniedziałkowy trening rozpoczął się od rozgrzewki. Po niej zawodnicy przeszli do zajęć techniczno-taktycznych. Oglądaliśmy intensywne gierki, w których ćwiczono bydowanie i finalizację akcji, zarówno w obronie, jak i ataku. W podgrupach ze sztabem szkoleniowym ćwiczyli piłkarze z poszczególnych formacji. Kilkanaście ostatnich minut dzisiejszych zajęć przeznaczono na ćwiczenia indywidualne. Kolejna jednostka w LTC zaplanowana jest na wtorek, na godz. 11:30.
Autor
Janusz Partyka





