Plus500
Trwa sprzedaż Karnetów LITE

Trwa sprzedaż Karnetów LITE

Wejdź do artykułu i dowiedz się więcej!

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka

Nowe, niższe ceny

 

Trwa sprzedaż Karnetów LITE, które zastąpią w ofercie dotychczasowe abonamenty. Cena nowych karnetów obejmuje pozostałe 13 meczów PKO BP Ekstraklasy, więc jest to idealna okazja do zakupu dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali lub nie mieli okazji zapoznać się z ofertą. Dopiero wróciłeś z wakacji? Karnet LITE jest właśnie dla Ciebie!

 

Szczegóły oferty

 

Karnet obejmuje wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy w bieżącym sezonie oraz ewentualne mecze domowe o Fortuna Puchar Polski, aż do półfinału włącznie. Podobnie jak w przypadku zwykłego karnetu otrzymujesz gwarancję pierwszeństwa uczestnictwa w meczach oraz pierwszeństwa zakupu biletu na ewentualne mecze w Lidze Europy. Gwarantujemy, że gdyby sytuacja z kwietnia tego roku powtórzyła się i stadion zostałby zamknięty ze względów sanitarnych – wszystkie mecze, które odbędą się bez udziału publiczności, przejdą na kolejny abonament w nowym sezonie.

Zdjęcie

Zniżka rodzinna – taniej aż o 25%!

 

Nie ma nic lepszego niż przeżywanie niezapomnianych piłkarskich emocji z najbliższymi. Chcemy, żeby trybuny naszego stadionu wypełniały się całymi rodzinami, dlatego oprócz niższych cen proponujemy dodatkową zniżkę rodzinną. Każdy karnet ulgowy powiększa rabat wszystkich karnetów ulgowych o 5%, maksymalnie aż do 25%! 1 karnet ulgowy = 5% zniżki, 2 karnety ulgowe = 10% zniżki… 5 karnetów = 25% zniżki!

Zdjęcie

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących tej zniżki prosimy o kontakt z POK.

 

Zniżka grupowa – taniej aż o 40%!

 

Mecze najlepiej ogląda się w towarzystwie, dlatego przygotowaliśmy zniżkę grupową. Za każdego znajomego, który nie miał w zeszłym roku karnetu, a zdecyduje się go kupić razem z Tobą na nowy sezon, dostaniesz 5% zniżki. Twój znajomy również będzie mógł się cieszyć 5% rabatem. Jeśli namówisz pięciu znajomych – powiększymy Twoją zniżkę aż do 40%, a zniżkę znajomych do 10%. Uda Ci się przekonać dziesięciu? Zbierzesz cały skład? Karnet LITE dostaniesz za darmo!

 

Zdjęcie

W celu skorzystania ze zniżki prosimy o kontakt z POK

 

Raty 0%

 

Tak jak w ubiegłym roku, istnieje możliwość zakupu Karnetu LITE w systemie Raty 0% od PayU. Wystarczy wybrać miejsce na stadionie, wypełnić dane i podczas płatności wybrać opcję rat 0% od PayU.

 

Co jeszcze się zmieniło?

 

Karnet LITE nie obejmuje dodatkowych benefitów (takich jak voucher -70zł na koszulkę meczową, 5x voucher na bilety dla znajomych, 2 piwa od Królewskie i voucher na adidas.com), zarezerwowanych dla kibiców, którzy zdecydowali się na zakup abonamentów w pierwszej kolejności. Wciąż jednak Karnet LITE jest znacznie bardziej korzystny cenowo niż zakup pojedynczych wejściówek na mecze. Dlatego nie zwlekaj i zagwarantuj sobie miejsce na stadionie już teraz!

 

KUP KARNET LITE
 

Regulamin sprzedaży biletów znajduje się TUTAJ.

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

LW

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.