Plus500
Z pomocą seniorom - Fundacja Koźmińskich i Akademia Leona Koźmińskiego dołączyły do akcji #GOTOWIDOPOMOCY

Z pomocą seniorom - Fundacja Koźmińskich i Akademia Leona Koźmińskiego dołączyły do akcji #GOTOWIDOPOMOCY

5 czerwca był dla całej rodziny Koźmińskiego dniem wyjątkowym. Wtedy też przedstawiciele władz uczelni, Fundacji Koźmińskich, wykładowcy, studenci, stypendyści i absolwenci ruszyli z pomocą warszawskim seniorom. Jak sami przyznają, to był dzień pełen emocji, refleksji i nadziei. Nadziei na to, że jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie.

Autor: ALK

Fot. Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: ALK

Fot. Mateusz Kostrzewa

- Pomoc. Mamy ją w sercach, mamy w umysłach i w DNA naszej społeczności. Od lat jesteśmy zaangażowani w projekty charytatywne. Zaczynaliśmy o drobnych gestów, zarówno wewnątrz organizacji, jak i poza nią. W ciągu 27 lat udało nam się dotrzeć do wielu potrzebujących osób, co nas bardzo cieszy, i nawet w trudnych momentach jesteśmy #GOTOWIDOPOMOCY. Kiedy otrzymaliśmy zaproszenie do akcji nie mieliśmy wątpliwości, że ta inicjatywa spotka się z szeroką odpowiedzią naszej wyjątkowej rodziny Koźmińskiego – pracowników, studentów, absolwentów, czy zaprzyjaźnionych firm. Raduje też fakt, że fundamentem zaangażowania byli nasi studenci, stypendyści i absolwenci, na których zawsze możemy liczyć. Dziękujemy Legii Warszawa i Fundacji Legii za tą wspaniałą inicjatywę, dzięki której wiemy, że razem pokonamy wszystkie trudności. To też potwierdzenie, że współpraca z organizacjami o zbliżonych wartościach daje wymierne korzyści i zostawia trwały ślad w sercu biznesu i tych, którzy tej pomocy faktycznie potrzebują – mówi Sylwia Hałas-Dej, Prezes Fundacji Koźmińskich.

 

- Każda forma pomocy w tych niepewnych czasach jest potrzebna, zwłaszcza osobom starszym. Nasza uczelnia po raz kolejny pokazała, że inicjatywy oddolne, spontaniczne, wymagające poświęcenia swojego wolnego czasu i energii, to te, do których nie trzeba nikogo namawiać. Nigdy nie byliśmy obojętni na los drugiego człowieka, a ostatnie miesiące utwierdziły mnie w przekonaniu, że to, co wypracowaliśmy przez wszystkie lata działalności uczelni, nie jest przypadkiem. Jesteśmy antykrusi. To nasze wspólne dzieło. Wspieramy i działamy tak długo, jak będziemy czuć, że ktoś tego potrzebuje. I z tego jestem dumny, za to wszystkim dziękuję. Podziękowania kieruję także do pani Anny Mioduskiej, Prezes Fundacji Legii, która zaprosiła nas do akcji i ciepło przyjęła na stadionie warszawskiej Legii – mówi prof. Grzegorz Mazurek, przyszły Rektor Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Fundacja Koźmińskich w myśl hasła Razem budujemy przyszłość inicjuje międzynarodową wymianę doświadczeń, a także wspiera najlepszych i najbardziej przedsiębiorczych studentów Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Akademia Leona Koźmińskiego to polska niepubliczna uczelnia biznesowa, która od 2009 roku jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Od wielu lat zajmuje I miejsce wśród polskich niepublicznych szkół wyższych w rankingach edukacyjnych publikowanych m.in. przez miesięcznik „Perspektywy”, a także tygodnik „WPROST”. KOŹMIŃSKI posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 5 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

 

- - - - -

 

Zrzutka na rzecz osób starszych prowadzona przez Fundację Legii znajduje się TUTAJ.

 

Aukcja charytatywne Fundacji Legii z atrakcyjnymi gadżetami: TUTAJ.

Udostępnij

Autor

ALK

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.