Bilety i uczestnictwo w meczu. - Legia Warszawa
Plus500
Bilety i uczestnictwo w meczu.

  Bilety i uczestnictwo w meczu.

  Bilet na mecz Legii można zakupić na rożne sposoby.

  Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

  Bilety

   

  Warunkiem wejścia na Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego na mecze Legii jest posiadanie ważnego karnetu lub biletu. Osoby, które nie zdecydowały się na zakup karnetu na cały sezon mogą skorzystać z oferty zakupu biletów na poszczególne mecze.

   

   

  Do zakupu biletu niezbędna jest rejestracja danych w systemie sprzedażowym Legii Warszawa wynikająca z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu sprzedaży biletów.

  Bilet na mecz Legii można zakupić na dwa sposoby:

  POSIADACZE KART KIBICA
  •    Bezpośrednio w kasach Klubu, w Punkcie Obsługi Kibica lub na wyspie M1 w Markach
  •    Poprzez 
  system on-line. 

  OSOBY BEZ KART KIBICA
  •    Bezpośrednio w kasach Klubu, w Punkcie Obsługi Kibica lub na wyspie M1 w Markach
  •    Poprzez 
  system on-line. 


  Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na poszczególne mecze podawane są na naszej oficjalnej stronie internetowej oraz w bieżących informacjach na 2-3 tygodnie przed meczem, kiedy znany jest termin ustalony przez Ekstraklasę S.A.

  STREFA KIBICA W SYSTEMIE ONLINE
  Sprzedaż biletów w tym systemie przeznaczona jest dla posiadaczy kart kibica Legii Warszawa oraz dla osób, które kupują bilet bez karty. Sprzedaż rozpoczyna się na około 10 dni przed meczem poprzez Strefę Kibica w 
  systemie online i kończy się w momencie rozpoczęcia meczu. 


  Posiadacze kart kibica
  Każdy Kibic, który zakupi bilet w systemie online i poda prawidłowy adres email otrzyma potwierdzenie zakupu biletu. Biletów zakupionych poprzez online nie trzeba nigdzie odbierać – informacje o zakupionym bilecie zapisywane są w systemie i odczytywane na bramce poprzez mikroprocesor wbudowany w kartę. Wejście na stadion odbywa się na podstawie karty kibica oraz dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.


  Osoby kupujące bilet bez karty kibica 
  Każdy kibic bez karty, który przy zakupie poda prawidłowy adres email otrzyma potwierdzenie zakupu biletu, a także bilet w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku (plik pdf). Zalecamy wydrukowanie biletu na drukarce laserowej. Wstęp na stadion wyłącznie na podstawie wydrukowanego biletu oraz dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.
  Więcej informacji na temat zakupu biletu poprzez Strefę Kibica w systemie online można znaleźć w 
  regulaminie sprzedaży biletów.

  KASY BILETOWE ORAZ PUNKT OBSŁUGI KIBICA (POK)
  Bilety w kasach Klubu, a także w POK, mogą zakupić osoby posiadające kartę kibica Legii Warszawa, jak również osoby, które jej nie posiadają. Sprzedaż rozpoczyna się na około 10 dni przed meczem i kończy się w momencie rozpoczęcia II połowy spotkania.

  OSOBY BEZ KARTY KIBICA - ZAKUP PIERWSZEGO BILETU

  - przyjdź do kas Klubu lub do POK z dokumentem tożsamości,
  - przygotuj dane osobowe: imię, nazwisko oraz numer PESEL,

  W KASIE KLUBU ORAZ POK-u
  - podaj pracownikowi dane osobowe do zapisania w systemie,
  - po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić bilet,
  - aby zakupić bilety przy kolejnej wizycie wystarczy w kasie podać pracownikowi swój nr PESEL.

  W SYSTEMIE ONLINE NA STRONIE 
  BILETY.LEGIA.COM
  - wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
  - wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
  - wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
  - wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą Tobie zniżką,
  - przejdź do płatności,
  - po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf (zalecamy wydruk biletu na drukarce laserowej).


  PAMIĘTAJ!

  Idąc na mecz przy wejściu na stadion, oprócz ważnego biletu, musisz posiadać swój dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość – bez niego nie zostaniesz wpuszczony na stadion.

   

  OSOBY BEZ KARTY KIBICA – KUPUJĘ KOLEJNY BILET, MOJE DANE SĄ JUŻ W SYSTEMIE BILETOWYM

  W KASIE KLUBU

  - przyjdź do kas Klubu,
  - w kasie podaj pracownikowi swoje imię i nazwisko lub numer PESEL,
  - wybierz na monitorze swoje miejsce i kup bilet,

  W SYSTEMIE ONLINE NA STRONIE BILETY.LEGIA.COM
  - wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
  - wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
  - wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
  - wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą Tobie zniżką,
  - przejdź do płatności,
  - po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf (zalecamy wydruk biletu na drukarce laserowej).

  PAMIĘTAJ!
  Idąc na mecz przy wejściu na stadion, oprócz ważnego biletu, musisz posiadać swój dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość – bez niego nie zostaniesz wpuszczony na stadion.


  Jeśli potrzebujesz dokładnej instrukcji dotyczącej zakupu biletu bez Karty Kibica i wejścia na stadion na mecz Legii - zajrzyj do szczegółowej instrukcji.

  Punkt Obsługi Kibica czynny jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 19.00, w soboty w godz. 10.00 – 17.00 oraz w niedziele w godz. 10.00 – 16.00. Dzień oraz dwa dni przed meczem POK jest czynny w godz. 8.00 – 21.00, a w dniu meczu od godz. 8.00 do rozpoczęcia drugiej połowy. W informacji dotyczącej sprzedaży biletów na poszczególne mecze podawane są dokładne terminy sprzedaży oraz godziny otwarcia kas.


  RABATY
  W sezonie 2019/2020 dostępne są oferty na zakup biletów ze zniżką. Osoby uczące się do 26 roku życia oraz Seniorzy po 65 roku życia mogą zakupić bilet ULGOWY. Bilet dla dziecka do 13 roku życia w Sektorze Rodzinnym w zależności od kategorii meczu kształtuje się w przedziale od 5 zł do 10 zł. Dzieci, które nie ukończyły 7 roku życia, wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej. Dla tych dzieci nie jest wymagana karta kibica. W przypadku tych dzieci, które nie posiadają biletu, Klub nie zapewnia miejsca siedzącego.

  KATEGORIE CENOWE
  Na mecze Ekstraklasy obowiązuje podstawowa kategoria cenowa określona regulaminem sprzedaży biletów. Klub zastrzega sobie prawo do zmiany cen biletów na wybrane mecze ligowe. W odrębnych komunikatach o sprzedaży biletów na poszczególne mecze Klub informuje o aktualnych cenach biletów. W przypadku innych rozgrywek, takich jak Puchar Polski, rozgrywki europejskie czy też mecze towarzyskie Klub określa oddzielne kategorie cenowe dla tych spotkań. Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego podzielony jest na 7 kategorii cenowych, w tym jedna kategoria cenowa jest przeznaczona dla sektora Kibiców Gości. Na stadionie Legii jest również sektor VIP/Biznes. Schemat stadionu dostępny jest na górze strony.


  W przypadku zainteresowania biletami w sektorach VIP/Biznes zapraszamy na naszą dedykowaną stronę poświęconą strefie hospitality lub kontakt z Magdaleną Lipką pod adresem magdalena.lipka@legia.pl.

   


  SEKTOR RODZINNY
  Na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego wydzielonych zostało 8 sektorów, które dedykowane są rodzicom/opiekunom wraz ze swoimi dziećmi do 13 roku życia. Zakup biletu na te sektory możliwy jest dla osoba dorosłej + dziecka/dzieci do 13 roku życia (z jednym dzieckiem do 13 roku życia bilet na tym sektorze mogą zakupić maksymalnie 2 osoby powyżej 13 roku życia, w tym jedna z nich musi być pełnoletnia; z dwójką dzieci do 13 roku życia bilet mogą zakupić maksymalnie 4 osoby powyżej 13 roku życia, w tym jedna z nich musi być pełnoletnia; z trójką dzieci do 13 roku życia bilet na tym sektorze może zakupić maksymalnie 6 osób powyżej 13 roku życia, w tym jedna z tych osób musi być pełnoletnia). Więcej na temat tego sektora można znaleźć 
  w tym miejscu. 

  LEGIA BEZ BARIER
  Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przystosowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. Dla takich osób przygotowano specjalne miejsca na promenadzie stadionu – obok tych miejsc są krzesełka dla opiekunów. Osoby posiadające znaczny stopień niepełnosprawności wchodzą na nasz stadion za darmo. Dla osób posiadających umiarkowany oraz lekki stopień niepełnosprawności przewidziana jest zniżka przy zakupie biletu/karnetu. Więcej szczegółów dotyczących wejścia osób niepełnosprawnych na Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego można znaleźć 
  w tym miejscu. 
    
  KARTA KIBICA
  Karta Kibica Legii Warszawa jest nieodłącznym elementem programu lojalnościowego Legiony, który wyróżnia najwierniejszych kibiców i daje im możliwość wygrania unikatowych nagród..

  Szczegółowe informacje dotyczące Karty Kibica i programu lojalnościowego Legiony 
  znajdują się w tym miejscu. 


  INFORMACJA EKSTRAKLASY S.A. O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

  Ekstraklasa S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D niniejszym informuje, iż jest administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pomocą „Wniosku o wydanie Karty Kibica „Extrakarta” w zakresie danych: wizerunek twarzy, imię i nazwisko, numer PESEL, a w przypadku braku nr PESEL – rodzaj, seria i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość. Podanie wskazanych danych jest obowiązkowe, a obowiązek ten wynika z art. 13 ustawy z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. 2009 r. Nr 62, poz. 504 ze zm.). Dane te przetwarzane są przez Ekstraklasę S.A. w celu umożliwienia identyfikacji uczestników imprez masowych – meczów piłki nożnej, zgodnie z wymogami ww. ustawy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania.

  Zdjęcie
  Udostępnij
  16razyMistrz Polski
  20razyPuchar Polski
  5razySuperpuchar Polski
  pobierz oficjalną aplikację klubu
  App StoreGoogle PlayApp Gallery
  © Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.