#GOTOWIDOPOMOCY: Na Śródmieściu i Bielanach - Legia Warszawa
Plus500
#GOTOWIDOPOMOCY: Na Śródmieściu i Bielanach

#GOTOWIDOPOMOCY: Na Śródmieściu i Bielanach

Piłkarze wrócili na boisko, ale to nie znaczy, że zapominamy o naszych seniorach. Akcja #GOTOWIDOPOMOCY trwa w najlepsze, a my wraz z naszymi partnerami dbamy o ich samopoczucie.

Autor: Kacper Górniak

Fot. Kacper Górniak, Archiwum Wolontariuszy

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Kacper Górniak

Fot. Kacper Górniak, Archiwum Wolontariuszy

Bracia Wiśniewscy, którzy są z nami na dobre i złe, zachwycają naszych beneficjentów jakością i smakiem swoich posiłków. Dziś kolejną porcję herbat wraz z Herbapolem przekazaliśmy jako dodatek do nich.

Zdjęcie

Nasza ekipa zawitała dziś m.in. na Bielany, gdzie wraz z Kubą odwiedziliśmy pana Henryka. Jak się okazało, podczas swojej kariery zawodowej poświęcił się zwierzętom. Pracował bowiem jako opiekun w Zoo.

Zdjęcie

- Od małego byłem zafascynowany zwierzętami. Sam miałem psa i kota, co nie było takie proste, ale dawaliśmy sobie jakoś radę. Po skończeniu liceum, postanowiłem, że do im chcę poświecić życie zawodowe i tak oto zostałem opiekunem zwierząt. Pomoc im to coś zupełnie innego niż ludziom, jednak jak widać dobro, które kiedyś im przekazywałem, teraz do mnie wraca – mówi.

Zdjęcie

Po Warszawie jeździli także m.in. wolontariusze Justyna i Maksym – tym razem po Śródmieściu, co zobaczycie na naszych zdjęciach.

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 8

#GOTOWIDOPOMOCY to pierwsza kompleksowa akcja pomocy w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie pandemii. Legia Warszawa zaprasza do udziału w niej inne firmy, instytucje, organizacje społeczne, a także osoby publiczne i prywatne. Centrum i zapleczem akcji jest Stadion Legii.
 
Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w czasie pandemii?
Zadzwoń: 8009 1916 0
 
Chcesz zostać wolontariuszem i wesprzeć seniorów?
Napisz: wolontariat@fundacjalegii.pl
 
Możesz pomóc jako firma lub instytucja?
Dołącz: gotowidopomocypartnerzy@legia.pl

Udostępnij

Autor

Kacper Górniak

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.