Kinesis partnerem Legii Warszawa - Legia Warszawa
Plus500
Kinesis partnerem Legii Warszawa

Kinesis partnerem Legii Warszawa

Kinesis, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów sprzętu do rehabilitacji na rynku, został oficjalnym partnerem Legia Warszawa.

Autor: Legia Warszawa

Fot. Janusz Partyka

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Legia Warszawa

Fot. Janusz Partyka

Na podstawie umowy, Kinesis wyposaży Legia Training Center w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, a do końca sezonu zyska tytuł Partnera Oficjalnego klubu.

 

- Nawiązanie partnerstwa z firmą Kinesis potwierdza, że dynamicznie rozwijamy nasz sektor biznesowy na wielu płaszczyznach. Tym razem dołączył do nas wiodący przedstawiciel branży sprzętu medycznego. Potencjał naszego partnera idealnie sprawdzi się w Legia Training Center, jednym z najnowocześniejszych ośrodków treningowych w tej części Europy i pozwoli mu jeszcze bardziej wzmocnić swoją markę – mówi Paweł Kokosza new business director w Legii Warszawa.

Zdjęcie

Kinesis to polska firma, której oferta zaspokaja wysokie wymagania sportowców podczas pracy z rehabilitantem oraz zapewnia wyjątkowy komfort podczas zabiegów fizykoterapeutycznych i regeneracji. Wysoka jakość i praktyczne rozwiązania dają fizjoterapeutom duże możliwości i elastyczne rozwiązanie przy zachowanej ergonomii pracy.  

 

- Z satysfakcją wspieramy Mistrzów Polski i cieszymy się że nasz  nowoczesny sprzęt do fizjoterapii będzie wspierał zawodników Legii Warszawa w przygotowaniu się do rozgrywek piłkarskich. Jesteśmy dumni również z tego że nasz sprzęt znalazł zastosowanie w tak nowoczesnym i innowacyjnym ośrodku jakim jest Legia Training Center – mówi Andrzej Boruta właściciel firmy Kinesis.

Zdjęcie

Budowa Legia Training Center stworzyła zupełnie nowe możliwości współpracy dla sponsorów, którzy chcą zostać partnerami najnowocześniejszego ośrodka piłkarskiego w tej części Europy.

Zdjęcie

***

Biuro Handlowe Kinesis Andrzej Boruta jest producentem sprzętu do fizjoterapii. Działa na rynku od 2001r i zyskało spore grono odbiorców, zarówno w Polsce jak i na świecie. Współpracuje z wieloma firmami w Europie i na Bliskim Wschodzie. Jest liderem w produkcji sprzętu do kinezyterapii. Biuro Handlowe Kinesis Andrzej Boruta jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów sprzętu do rehabilitacji na rynku oraz dystrybutorem cenionych urządzeń medycznych.

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Udostępnij

Autor

Legia Warszawa

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.