Aleksandar Vuković: To bolesna porażka - Legia Warszawa
Plus500
Aleksandar Vuković: To bolesna porażka

Aleksandar Vuković: To bolesna porażka

- Bolesna porażka. Nie ze względu na rozmiar, ale przede wszystkim na fakt, że odpadamy. Dużo zrobiliśmy do tej pory, by do tego finału dojść - skomentował porażkę z Cracovią trener Legii Aleksandar Vuković.

Autor: Przemysław Gołaszewski

Fot. Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Przemysław Gołaszewski

Fot. Mateusz Kostrzewa

- Bolesna porażka. Nie ze względu na rozmiar, ale przede wszystkim na fakt, że odpadamy. Dużo zrobiliśmy do tej pory, by do tego finału dojść. Dziś, na trudnym terenie, po pierwszej bramce trudnej do opisania, bo nieczęsto takie gole widzimy, bramce która nie pomogła. Próbowaliśmy, ale nie mieliśmy zbyt wielu gotowych zawodników, by w ofensywie stworzyć coś więcej. Oprócz Luquinhasa trudno wymienić piłkarza, który w ofensywie coś więcej dał. Dlatego trudno było strzelić gola. Odpadamy z pucharu, ale przed nami mecz ligowy z tym samym rywalem. Musimy swoją koncentrację ukierunkować na to spotkanie, zrewanżować się i wrócić na ścieżkę, na jakiej byliśmy jeszcze kilka meczów temu. Naszym celem jest powrót do zwycięstw - powiedział trener Aleksandar Vuković po meczu z Cracovią. 

 

- Czy Legia ma problem z wytrzymaniem ciśnienia końcówki sezonu? Nie. Czy pragmatyzm nie spełnia oczekiwanych założeń? Nie - zakończył trener Vuković, odpowiadając krótko na podesłane pytania.

Udostępnij

Autor

Przemysław Gołaszewski

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.