Plus500
Razem wygrajmy ten mecz! Trwa sprzedaż biletów na spotkanie z Górnikiem Zabrze

Razem wygrajmy ten mecz! Trwa sprzedaż biletów na spotkanie z Górnikiem Zabrze

Kup bilet i wspieraj Legię. Widzimy się w sobotę przy Łazienkowskiej - wszyscy na Ł3!

Autor: PG

Fot. Jacek Prondzynski/Archiwum Legii

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: PG

Fot. Jacek Prondzynski/Archiwum Legii

KUP BILET

 

Trwa sprzedaż biletów na mecz 4. kolejki PKO Ekstraklasy Legia Warszawa - Górnik Zabrze. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 19 września o godzinie 20:00 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. 

 

Kupując bilet na mecz z Górnikiem, masz możliwość wsparcia Fundacji Legii, której działalność opiera się na pomocy i edukacji najmłodszych, a także wspiera seniorów w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY. Jeśli chcesz wspomóc Fundację, przy zakupie biletu wybierz odpowiednią opcję. Cena zostanie zwiększona o 2 zł. 

Zdjęcie

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze odbędzie się przy trybunach zapełnionych maksymalnie w 50%. Przypominamy o koniecznośći zajmowania miejsc co drugie krzesełko. Dla posiadaczy karnetów obowiązują te same miejsce, które klub zmuszony był przydzielić przed meczem z Jagiellonią w związku z ograniczeniem pojemności sektorów o 50%. Kibice, którzy kupili karnet po meczu z Jagiellonią prosimy o zalogowanie się do strefy kibica na stronie www.karnety.legia.com i sprawdzenie swojego miejsca karnetowego

 

KUP BILET

Udostępnij

Autor

PG

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.