2005&Legia! Nowa kolekcja odzieżowa w Legia FanStore - Legia Warszawa
Plus500
2005&Legia! Nowa kolekcja odzieżowa w Legia FanStore

2005&Legia! Nowa kolekcja odzieżowa w Legia FanStore

2005 GLOBAL & Legia! Już dziś poznacie efekty współpracy między dwoma warszawskimi, uznanymi markami.

Autor: LW

Fot. Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Mateusz Kostrzewa

2005 GLOBAL & Legia! Już dziś poznacie efekty współpracy między dwoma warszawskimi, uznanymi markami.

 

Legia Warszawa – najbardziej utytułowana drużyna piłkarska w Polsce, ogłosiła współpracę z polską marką odzieżową 2005 GLOBAL. Współpraca ta łączy w sobie wyróżniki obu podmiotów oraz ich zamiłowanie do sportu i mody.

 

NOWA KOLEKCJA W LEGIA FANSTORE

 

2005 GLOBAL z dumą prezentuje swoje zaangażowanie w kulturę uliczną, łącząc ją ze sportową estetyką klubu Legia Warszawa. Ta współpraca daje możliwość połączenia dwóch światów, dzięki czemu otrzymujemy unikalną kolekcję, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno fanom mody, jak i sportu.

 

Kolekcja, którą zaprojektowała 2005 GLOBAL wraz z klubem Legia Warszawa, składa się z oversizeowych t-shirtów i bluz, szalików, dresów oraz pluszowego misia, idealnego dla fanów klubu. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia wygodę i trwałość użytkowania.

 

- Kluby piłkarskie i marki modowe stale się przecinają. Takie współprace mają długą historię. Zależy nam na regularnym poszerzaniu oferty naszego sklepu, docieraniu do nowych, nie tylko młodszych grup. To co jest istotne w naszej współpracy to fakt, że 2005 GLOBAL jest warszawską marką i ma podobne wartości do naszych. Łączy nas Warszawa, łączy nas warszawski sen. - mówi Manager ds. komunikacji i marketingu Legii Warszawa Aleksandra Kalinowska.

 

Wszystkie produkty z kolekcji będą dostępne w sprzedaży w klubowym sklepie Legia FanStore, a także w wybranych sklepach stacjonarnych 2005GLOBAL oraz na stronie internetowej marki. To idealna okazja dla fanów klubu Legia Warszawa, aby wyrazić swoją miłość do klubu w unikalny sposób, za pomocą wysokiej jakości odzieży i akcesoriów.

 

Autorem sesji był fotograf Legii Warszawa, Mateusz Kostrzewa. 

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 43
Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.