28 maja Uroczysty Trening Legia Soccer Schools na Stadionie! - Legia Warszawa
Plus500
28 maja Uroczysty Trening Legia Soccer Schools na Stadionie!

28 maja Uroczysty Trening Legia Soccer Schools na Stadionie!

Zapraszamy na uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej 3 wraz z mnóstwem dodatkowych atrakcji już 28 maja 2023 r. Musicie być z nami!

Autor: Legia Soccer Schools

Fot. Legia Soccer Schools

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Legia Soccer Schools

Fot. Legia Soccer Schools

Zapraszamy na uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej 3 wraz z mnóstwem dodatkowych atrakcji już 28 maja 2023 r. Musicie być z nami!

 

Uroczysty trening Legia Soccer Schools na płycie głównej stadionu Legii, to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich uczestników programu, ich rodzin i fanów klubu. To okazja, by młodzi piłkarze z całej Polski mieli szansę trenować pod okiem doświadczonych trenerów i poczuć się jak prawdziwi profesjonaliści.

 

Zajęcia na płycie głównej, to stały punkt naszych zajęć w każdym sezonie i wielkie święto dla każdego zaangażowanego w Legia Soccer Schools oraz LegiaSchools.pl. W tym roku zapraszamy Was wszystkich na Stadion przy Ł3 w niedzielę, 28 maja 2023 roku.

 

Trening na samym środku murawy stadionu Legii Warszawa daje uczestnikom wyjątkowe doświadczenie i niezapomniane wrażenia. Podczas uroczystych zajęć młodzi piłkarze mają okazję poznać się nawzajem, wymienić się doświadczeniami i nauczyć się nowych umiejętności, a wszystko to przy akompaniamencie dopingującej publiczności.

Zdjęcie

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział ponad 4000 dzieci w wieku od 3 roku życia, ze wszystkich programów piłkarkich Legia Soccer Schools (więcej o projektach TUTAJ) oraz sekcji www.LegiaSchools.pl z całej Polski!

 

W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski, a także innych dyscyplin sportu w ramach Legia Schools.

Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszą ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekać będzie na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

 

Dodatkowo zapraszamy do udziału w Akademiach Klasy Ekstra gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności na wielu udostępnionych tego dnia atrakcjach. Treningi w ramach Akademii Klasy Ekstra, to zajęcia otwarte dla wszystkich chłopców i dziewczynek - na najmłodszych czekają konkursy sportowe, gry i ćwiczenia sprawnościowe. Akademie Klasy Ekstra, to projekt Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Pamiętajmy, że Legia Warszawa to nie tylko piłka nożna. Podczas tegorocznego Uroczystego Treningu przygotowaliśmy dla was również atrakcje związane z innymi sekcjami stołecznej drużyny. Pełną listę sekcji Legii Warszawa znajdziecie w TYM miejscu.

 

Impreza co roku pokazuje, jak ogromną siłę stanowi nasza legijna rodzina!

ZdjęcieZdjęcie

Partnerem wydarzenia jest Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Zdjęcie

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGU:

 

Zapisz się na listę uczestników:

- Zalogować się na https://panel.legiasoccerschools.pl/

- Przejść do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools” wybierając zawodnika jakiego chcecie zapisać na Uroczysty trening.

- Przejść do zakładki „Uroczysty trening” i wybrać produkt oraz rozmiar odzieży dla swojego podopiecznego.

- Kliknąć „Zamów” i... gotowe!

 

Kto może wziąć udział w Uroczystym Treningu:

AKTYWNI: W treningu mogą wziąć udział tylko ci zawodnicy, którzy posiadają status „aktywny” w Panelu Opiekuna (https://panel.legiasoccerschools.pl/). Tzn. nie zalegają ze składkami, opłacili wpisowe (dla nowych zawodników) i są aktywowani. Pamiętajcie, że w zajęciach udział mogą wziąć dzieci tylko w sprzęcie Legia Soccer Schools.

 

Przed terminem wydarzenia otrzymacie informacje z konkretną godziną Waszego treningu - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa!

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu uroczystego treningu w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

 

NIE JESTEŚ JESZCZE NASZYM ZAWODNIKIEM? ZAPISZ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W TRENINGU NA GŁÓWNEJ PŁYCIE! KLIKNIJ!
 
Zobaczcie jak to było w 2022 roku:

Zobaczcie jak to było w 2021 roku:

Zobaczcie jak to było w 2020 roku:

Zobaczcie jak to było w 2019 roku:

Zobaczcie jak to było w 2018 roku:

Zobaczcie jak to było w 2017 roku:

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

Legia Soccer Schools

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.