Rezerwy: Remis z Bronią w Radomiu - Legia Warszawa
Rezerwy: Remis z Bronią w Radomiu

Piłkarze rezerw Legii Warszawa w meczu 2. kolejki III ligi zremisowali na wyjeździe z Bronią Radom 1:1.

Autor: Janusz Partyka

• Udostępnij

W wyjściowym składzie „rezerwistów” znalazło się pięciu zawodników z kadry pierwszej drużyny: Jakub Zieliński, Jan Leszczyński, Jakub Adkonis, Jakub Żewłakow oraz Jordan Majchrzak. Gola dla Wojskowych strzelił w 6. minucie Majchrzak. Napastnik Wojskowych skutecznie główkował po dośrodkowaniu Mateusza Możdżenia. Gospodarze wyrównali po rzucie karnym w szóstej minucie doliczonego czasu gry. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w sobotę, 17 sierpnia o godz. 12., z GKS-em Wikielec.

III liga: Broń Radom - Legia II Warszawa 1:1 (0:1)

Bramki: Majchrzak (6) - Kobiera (96, k.)

Kosiorek – Baszlaj, Wrześniewski, Górka, Garnysz (81' Piwowarczyk), Jakubczyk (64' Jarzębski), Putin (75' Timite), Kobiera, Stawiarz, Dąbrowski (64' Kromka), Dziubiński (81' Kowalski)

Legia II: Zieliński – Olewiński, Leszczyński, Tadrowski, Karolak – Adkonis (71' Kisiel), Możdżeń (89' Saletra), Mozie – Żewłakow (46' Jędrasik), Majchrzak, Zbróg

Żółte kartki: Baszłaj - Możdżeń, Zieliński