Plus500
Akcja kibiców #DlaPanaLucjana najciekawszą kampanią w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego

Akcja kibiców #DlaPanaLucjana najciekawszą kampanią w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego

Akcja kibiców #DlaPanaLucjana, do której promocji dołączył się klub i legijne serwisy, została uznana najciekawszą kampanią w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Autor projektu

  • Udostępnij

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Autor projektu

Akcja kibiców #DlaPanaLucjana, do której promocji dołączył się klub i legijne serwisy, została uznana najciekawszą kampanią w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego! Autorem kampanii był Piotrek, twórca projektu z wieloletnim stażem na trybunach.

 

W ramach kilkuset propozycji budżetu obywatelskiego mieszkańcy Warszawy mogli wybrać projekt "Boiska dla Pana Lucjana" przy szkole podstawowej na ul. Urbanistów. Koncepcja zakłada powstanie boiska do piłki nożnej, muralu z wizerunkiem Lucjana Brychczego, budowę dwóch boisk do koszykówki i siatkówki, zakup 1916 piłek dla szkół w całej stolicy, a wszystko to okraszone wieloma legijnymi motywami, podkreślającymi wielkość legendarnego zawodnika naszego klubu i reprezentacji Polski  (tablica upamiętniająca, odcisk dłoni, krzesełka w czerwono-biało-zielonych-barwach).

 

Klub dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie i promocję akcji #DlaPanaLucjana, która zachęcała warszawiaków do uhonorowania najlepszego strzelca w historii Legii. 

 

Wyniki głosowania w ramach budżetu obywatelskiego zostaną ogłoszone 15 lipca. 

Zdjęcie
ZdjęcieZdjęcie
Udostępnij

Autor

Bartosz Zasławski

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.