Celuj w zdrowie - Legia Warszawa
Plus500
Celuj w zdrowie

  Celuj w zdrowie

  Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

  Zdrowo się odżywiamy i jesteśmy aktywni!

   

  Fundacja Legii, Chelsea Londyn, Szachtar Donieck, Feyenoord Rotterdam, Club Brugge to partnerzy programu, który będzie prowadzony w Warszawie. Dwuletni program jest koordynowany European Football for Developement Network (EFDN) i wspierany finansowo przez Fundacją UEFA. W Polsce pierwszy rok (2019/20) #CELUJwZDROWIE (Scoring for Health) jest skierowany do dzieci w wieku 9-10 lat.

   

  Główne cele są dwa: zdrowo się odżywiać i zażywać więcej ruchu. Dzieci wezmą udział w zajęciach o zdrowym odżywianiu  np.: z czego składa się zdrowe śniadanie, jak wypracować zdrowe nawyki żywieniowe, na co zwracać uwagę podczas zakupów, będą wykonywać zadania podczas wizyty w sklepach Biedronka , wezmą też udział w specjalnej lekcji dedykowanej wodzie. Podczas programu, zadbamy też o to, aby dzieci do wspólnego ruchu zachęcały rodziców, w czym wspiera nas partner programu ZDROFIT- sieć klubów fitness.

   

  Materiały merytoryczne są opracowane na podstawie holenderskich doświadczeń, zaadaptowane do  polskich standardów i dobrych praktyk we współpracy z Fundacją Instytutu Matki i Dziecka (partnera merytorycznego progamu).

   

  Skorzystaj: Zeszyt uczniów – Celuj w zdrowie

  Zdjęcie z galerii nr 1
  1 / 4
  Udostępnij
  16razyMistrz Polski
  20razyPuchar Polski
  5razySuperpuchar Polski
  pobierz oficjalną aplikację klubu
  App StoreGoogle PlayApp Gallery
  © Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.