Plus500
Głosuj na legionistów w Galerii Legend Ekstraklasy #MojeLegendy

Głosuj na legionistów w Galerii Legend Ekstraklasy #MojeLegendy

Galeria Legend Ekstraklasy #MojeLegendy zostanie w tym roku uzupełniona o trzech piłkarzy z dekady 2011-2020. Wśród 15 nominowanych zawodników aż dzięwięciu jest lub było związanych z Legią Warszawa (m.in. obecny kapitan Legii Artur Jędrzejczyk i jego poprzednik Miroslav Radović). Głosowanie trwa do 12 kwietnia w aplikacji Ekstraklasy.

Autor: Ekstraklasa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Ekstraklasa

Galeria Legend Ekstraklasy #MojeLegendy zostanie w tym roku uzupełniona o trzech piłkarzy z dekady 2011-2020. Wśród 15 nominowanych zawodników aż dzięwięciu jest lub było związanych z Legią Warszawa (Kasper Hamalainen, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Dusan Kuciak, Arkadiusz Malarz, Michał Pazdan, Miroslav Radović i Jakub Rzeźniczak). Głosowanie trwa do 12 kwietnia w aplikacji Ekstraklasy.

 

Zawodnicy zostali wyłonieni na podstawie osiągnięć indywidualnych oraz drużynowych w Ekstraklasie, występów w innych rozgrywkach (europejskie puchary oraz reprezentacja), a także postawy pozaboiskowej. Trzech z nich otrzyma promocję do Galerii Legend #MojeLegendy.

 

PRZECZYTAJ PEŁNE BIOGRAMY NOMINOWANYCH I ZAGŁOSUJ W APLIKACJI EKSTRAKLASY

Zdjęcie

Głosowanie zakończy się 12 kwietnia. Głosy można oddawać za pomocą aplikacji Ekstraklasy. Kibice w jednym okresie mają do dyspozycji trzy równoważne głosy. Na podstawie liczby wskazań stworzona zostanie klasyfikacja, po czym dziesięciu piłkarzom zostaną przypisane punkty:

 

1. miejsce – 10 punktów

2. miejsce – 9 punktów

3. miejsce – 8 punktów

4. miejsce – 7 punktów

5. miejsce – 6 punktów

          ………

10. miejsce – 1 punkt

 

Waga opinii kibiców, zrównoważona zostanie głosami dwójki ekspertów - Krzysztofa Marciniaka (Canal+) i Romana Kołtonia (Prawda Futbolu). Mogli oni wybrać z grona kandydatów łącznie pięciu zawodników, którym przypisana została punktacja:

 

1. miejsce – 5 punktów

2. miejsce – 4 punkty

3. miejsce – 3 punkty

4. miejsce – 2 punkty

5. miejsce – 1 punkt

 

Maksymalnie jeden piłkarz może otrzymać 20 punktów (10 od kibiców + 2x 5 od ekspertów). Po ujawnieniu głosów ekspertów punkty zostają zsumowane z wyborem fanów. Do Galerii Legend Ekstraklasy wejdzie trzech piłkarzy z najwyższą liczbą głosów. W przypadku równej liczby punktów między dwoma lub większą liczbą graczy o wejściu do Galerii Legend Ekstraklasy zdecyduje większa liczba głosów kibiców. Partnerem wyborów jest Totalizator Sportowy.

 

W wyborach za dekadę 2011-2020 w Galerii Legend Ekstraklasy #MojeLegendy znaleźli się m.in. Lucjan Brychczy, Kazimierz Deyna i Jacek Zieliński.

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

Ekstraklasa

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.