Plus500
#GOTOWIDOPOMOCY: W dzień gorącego lata

#GOTOWIDOPOMOCY: W dzień gorącego lata

Było upalnie, parno, słonecznie i na koniec dnia burzowo. Niedziela to kolejne wizyty u seniorów, kolejne uśmiechy i nawiązane relacje. Akcja #GOTOWIDOPOMOCY to opowieść o ludziach.

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Janusz Partyka; harcerze ZHR; wolontariusze

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Janusz Partyka; harcerze ZHR; wolontariusze

Dominik, jeden z naszych najdzielniejszych kibiców, w kolejną niedzielę ruszył do seniorów. My - zdrowi, młodzi, silni, zastanawiamy się, analizujemy, itd., a on po prostu z tatą i Czarkiem udał się do potrzebujących nie zważając na przeciwności losu. Można napisać jeszcze wiele zdań o tym, ale chyba każdy z nas czuje, że to coś wyjątkowego

Zdjęcie

Paweł, którego widzicie poniżej, to nasz legijny skarb. W klubowym wolontariacie jest od początku oddania nowego stadionu (minie niebawem dekada), a kiedy usłyszał o #GOTOWIDOPOMOCY, mimo wielu obowiązków służbowych też nas nie opuścił.

Zdjęcie

Justyny i Łukasza nic nie powstrzyma przed dotarciem do seniora - jak trzeba będzie wyważyć drzwi, wyważą je wraz z framugą i częścią ściany :). Podczas wizyty na Mokotowie ich samochód został zamknięty na osiedlu. Seniorzy pomogli. Ekipa wydostała się i ruszyła dalej. Nasza koleżanka w dodatku pokonała dziś schodami ponad 50 pięter. To więcej niż liczy Hotel Marriott. 

Zdjęcie

Nie moglibyśmy oferować pomocy na taką skalę (ponad 25 tysięcy dostarczonych posiłków) gdyby nie nasi partnerzy. Z firmą Tarczyński musi być exclusive.

Zdjęcie

Hybrydowe Toyoty C-HR - pamiętajcie, że chcemy być EkoLegią i troska o środowisko to dla nas ważna sprawa - nigdy nas nie zawiodły. Gdybyście rozglądali się za ekonomicznym, komfortowym i nowocześnie wyposażonym autem, nie ma lepszego wyboru.

Zdjęcie

Zastanawiacie się, co to za zamieszanie? Szykujemy coś specjalnego, ale jeszcze Wam nie zdradzimy. Obserwujcie Legia.com i centrum pomocowe :)

Zdjęcie
Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 9
Udostępnij

Autor

Bartosz Zasławski

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.