Plus500
Legia Sport Business Programme: aplikuj na praktyki absolwenckie

Legia Sport Business Programme: aplikuj na praktyki absolwenckie

Zapraszamy na praktyki absolwenckie w ramach projektu edukacyjnego Legia Sport Business Programme.

Autor: LW

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

  • Marzysz o pracy w świecie sportu?
  • Chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie i wiedzę od liderów zarządzania sportem reprezentujących największe sportowe marki?
  • Szukasz najlepszej mozliwości, żeby rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe (Certyfikat Legia SBP: sport, media, rozrywka)?
  • Jesteś absolwentem wyższych uczelni z lat 2020 lub 2021?

 

Nasza propozycja jest adresowana właśnie do Ciebie. Aplikuj na praktyki w International Sports Convention, która razem z Legią Warszawa uruchomiła Legia Sport Business Programme. W ramach praktyk zostaniesz uczestnikiem pierwszej edycji tego elitarnego projektu edukacyjnego.

Więcej o Legia Sport Business Programme: legiasbp.com

 

Format praktyk

 

Praktyki w pełnym wymiarze czasowym (4 lub 5 dni w tygodniu) odbędą się w siedzibie International Sports Convention, w Warszawie, od września 2021 roku do 31 marca lub 30 kwietnia 2022 roku. Płatność za staż obejmuje cały wymieniony okres. International Sports Convention pokrywa w całości koszt uczestnictwa w Legia SBP (15 tys. zł). Dzięki elastycznym ramom czasowym, udział w programie będzie można pogodzić z bieżącymi aktywnościami zawodowymi po godzinach pracy.

 

Zasady rekrutacji

 

Proces rekrutacji kandydatów będzie trwać do 31 sierpnia 2021 r. Zainteresowanych prosimy o przesłanie w najbliższym możliwym terminie listu motywacyjnego i CV (nie więcej niż dwie strony każdy) w języku angielskim na adres careers@internationalsportsconvention.com. W liście motywacyjnym prosimy o opisanie Twojej pasji do pracy w środowisku sportowym i uzasadnienie, dlaczego właśnie ta droga zawodowa jest dla Ciebie idealna.

 

Oferta praktyk absolwenckich: TUTAJ

 

Legia Sport Business Program to wspólna inicjatywa Legii Warszawa i International Sports Convention.

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.