Plus500
Legia Sport Business Programme: wszystko co musisz wiedzieć [AKT.]

Legia Sport Business Programme: wszystko co musisz wiedzieć [AKT.]

Legia Sport Business Programme oferuje wyjątkowe na polskim rynku możliwości rozwoju kompetencji i kontaktów wśród kadry menadżerów sportu na międzynarodowym poziomie. Zapisy trwają tylko do 24 czerwca. Dołącz do nas i zostań liderem!

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Tomasz Sejbuk

  • Udostępnij

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Tomasz Sejbuk

Legia Sport Business Programme oferuje wyjątkowe na polskim rynku możliwości rozwoju kompetencji i kontaktów wśród kadry menadżerów sportu na międzynarodowym poziomie. Zapisy trwają tylko do 24 czerwca. Dołącz do nas i zostań liderem!

 

Poniżej będziemy regularnie aktualizować wszystkie informacje (polecamy również profil klubu na LinkedIn), dzięki którym poznacie nasz nowy projekt, realizowany z International Sports Convention. Uczestnictwo w Legia Sport Business Programme to szereg korzyści, które mogą być kluczowe dla rozwoju Waszej kariery na rynku sportowym lub rozpoczęcia nowego, wymarzonego rozdziału w życiu zawodowym.

 

- - - - - 

 

Wejdźcie na stronę legiasbp.com i pobierzcie broszurę informacyjną. Znajdziecie tam kompleksową charakterystykę naszego programu. Przed nami m.in. 100 godzin eksluzywnych zajęć z udziałem najwyższej jakości kadry wykładowców, 9 miesięcy kursów, 6 dwudniowych stacjonarnych modułów w Legia Training Center, na stadionie przy Łazienkowskiej 3 i Tottenham Hotspur Stadium oraz case studies największych sportowych brandów na świecie. Nie ma drugiej takiej oferty w Polsce.

 

- - - - - 

 

Co proponujemy w ramach programu? Przedstawimy Wam pełne spektrum świata sportowego biznesu, największych organizacji działających na globalną skalę z perspektywy doświadczenia osób, które je kształtują. Tematyka obejmuje m.in. event management, venue menagement, sport science, sponsoring sportowy, modele rozwoju biznesowego, multibranżowe środowisko działalności klubu sportowego, rozwój talentów, rynek mediów i relacje z nadawcami telewizyjnymi i internetowymi, turystyka sportowa, komunikacja, HR, esport i technologie.

 

- - - - -

 

Macie wątpliwości, czy znajdziecie czas, żeby być z nami? Elastyczne, nowoczesne formaty warsztatów pozwolą Wam dopasować ich  do Waszych bieżących obowiązków

Zdjęcie

Największą wartością Legia Sport Business Programme będą wykładowcy z różnych segmentów rynku sportowego. Imponująco prezentuje się lista organizacji/instytucji/klubów, które dołączają do naszej społeczności: UEFA, ECA, Club Affairs, WTA, NBA, Formuła 1 i nie tylko. Krok po kroku będziemy przedstawiać kolejnych prelegentów, którzy spotkają się z Wami od września do maja przyszłego roku. Networking, możliwość skorzystania z ich wiedzy, doświadczenia i praktyki to niedostępna nigdzie indziej szansa na wypromowanie się wśród liderów świata sportu.

 

- - - - -

 

Zaczynamy! Charlie Marshall pełni rolę CEO European Club Association, zrzeszającego ponad 280 europejskich klubów. Na co dzień współpracuje z klubami członkowskimi i kluczowymi partnerami w obszarze strategicznym, biznesowym i instytucjonalnym, a także zarządza bieżącym funkcjonowaniem stowarzyszenia.

 

Charlie Marshall ma 10-letnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach łączących sport, media i technologie. Jego zakulisowa wiedza oraz świetna znajomość mechanizmów rynku piłkarskiego przybliżą uczestnikom programu ten pasjonujący świat.

 

- - - - - 

 

Cieszymy się, że będziecie mogli prześledzić dynamiczny rynek praw telewizyjnych z prezesem Ekstraklasy S.A. i członkiem zarządu European Leagues Marcinem Animuckim. Jego 20-letnie doświadczenie w kierowaniu organizacjami sportowymi i tworzeniu ich strategii biznesowych pomoże Wam poznać rozwój i charakter relacji organizatora rozgrywek z oficjalnymi nadawcami.

Zdjęcie

- - - - -

 

10 czerwca o godz. 15:00 zapraszamy na webinarium z udziałem członka zarządu Legii Warszawa Tomasza Zahorskiego, który z dziennikarzem BBC Andrew Jamesem rozmawiał o najbliższej przyszłości świata futbolu i wpisaniu się w jego ramy naszego klubu, który - jak się przekonacie - jest więcej niż tylko klubem piłkarskim. Jest silną i innowacyjną marką, która łączy w sobie wiele dziedzin życia i biznesu. Obiecujemy - będzie ciekawie. Wystarczy wejść TUTAJ

Kluby to podstawowy element ekosystemu świata futbolu - to w ich strukturach kształtuje się jego teraźniejszość i przyszłość. O tym też będziemy mówić wspólnie z Olivierem Jaroszem, ekspertem w zakresie zarządzania i strategii klubów oraz funkcjonowania akademii. Olivier kierował pracami badawczo-rozwojowymi w European Club Association, a obecnie reprezentuje Club Affairs.

 

- - - - -

Miło nam ogłosić, że w kadrze prelegentów znajdzie się dr Kuba Laskowski, czołowy w Polsce ekspert w zakresie prawa sportowego. Kuba pełni funkcję Dyrektora ds. Prawnych i Administracji Sportowej Legii Warszawa S.A., arbitra Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie, członka ECA Legal Advisory Panel oraz ECA Transfer Expert Group.

 

- - - - -

Zdjęcie

Wszystko co trzeba i warto wiedzieć o korzyściach z udziału w Legia Sport Business Programme - bądźcie z nami w poniedziałek, 21 czerwca o 14:00! Wspólnie z INTERNATIONAL SPORTS CONVENTION zapraszamy na otwartą sesję Q&A z udziałem CEO ISC Nigel Fletcher i członka zarządu Legii Warszawa Tomasz Zahorski.

 

Czekamy na Was na Zoomie: KLiK 

Jak zarządzać najpopularniejszymi rozgrywkami w Polsce? Na ten temat, jak również o rynku praw medialnych, rozwoju technologicznym i możliwościach rozszerzenia oferty sponsoringowej opowie nasz kolejny prelegent. Marcin Animucki od 2017 roku jest prezesem Ekstraklasy S.A. i ma ponad 20-letnie doświadczenie w kierowaniu organizacjami sportowymi i realizacji strategicznych przedsięwzięć biznesowych. Od 2018 roku członek zarządu European Leagues - organizacji zrzeszającej ponad 30 lig z całego kontynentu.

 

- - - - -

CDN. [artykuł aktualizowany na bieżąco]

Udostępnij

Autor

Bartosz Zasławski

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.