Plus500
Obozy tenisowe Legii- ruszyły zapisy!

Obozy tenisowe Legii- ruszyły zapisy!

Profesjonalny trening tenisowy w znakomitej lokalizacji pod okiem najlepszej kadry szkoleniowej oraz wychowawczej. Wiele dodatkowych atrakcji od Legii Warszawa czeka na Państwa dzieci podczas letnich obozów tenisowych Legii na legendarnych kortach warszawskiego Klubu!

Autor: Legia Tennis Schools

  • Udostępnij

Autor: Legia Tennis Schools

Profesjonalny trening tenisowy w znakomitej lokalizacji pod okiem najlepszej kadry szkoleniowej oraz wychowawczej. Wiele dodatkowych atrakcji od Legii Warszawa czeka na Państwa dzieci podczas letnich obozów tenisowych Legii na legendarnych kortach warszawskiego Klubu!

 

Korty Legii to nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny dysponujący dziesięcioma profesjonalnymi kortami (w tym dwoma kortami centralnymi) do gry w tenisa (w okresie jesienno-zimowych wyposażonymi w hale pneumatyczne) z siłownią, fitnessem, strefą odnowy biologicznej i profesjonalnym zapleczem medycyny sportowej.

 

Zapraszamy na teren historycznego (od 1923 roku) kompleksu sportowego w rejonie królewskich Łazienek i warszawskiej Agrykoli oferując swojej społeczności potencjał 10 ziemnych kortów (gruntowna renowacja w kwietniu 2021), dogodną lokalizację w centrum stolicy, jak i też przede wszystkim doświadczoną kadrę trenerską i obsługi.

 

Szczególnie dla nas ważnymi (jak i pewnie też dla Was) są nasi najmłodsi adepci tenisa. Dlatego też gorąco zapraszamy nasze obecne i przyszły talenty do zarówno wspólnej pozytywnej zabawy, jak i sportowego treningu (zajęcia indywidualne, grupowe) na naszych półkoloniach!

 

Jesteśmy także przekonani, że pozytywnie na relaks po grze wpłynie nasza całkowicie wyremontowana recepcja / lobby zapewniająca napoje / przekąski / lekkie posiłki (oczywiście póki co na wynos). W przygotowaniu do wyjścia na kort pomoże też na pewno nowoczesne zaplecze sanitarne, które niebawem zostanie rozszerzone o ofertę wellness (sauny, jacuzzi), a Waszą motorykę na pewno wzmocni nasza w pełni wyposażona siłownia.  

 

Na obozy zapraszamy wszystkie dzieci. Także te, które do tej pory nie miały styczności z tenisem oraz naszym Klubem. Propozycja jest skierowana do dziewczynek i chłopców z całej Polski urodzonych w latach 2006 - 2015.

 

ZAPISZ SIĘ: KLIKNIJ TUTAJ

 

Turnusy:

Korty Tenisowe Legii Warszawa, ul. Myśliwiecka 4a (z noclegiem lub bez):

- 27 czerwca - 2 lipca 2021 r.
- 18 lipca - 23 lipca 2021 r.
- 25 lipca - 30 lipca 2021 r.
- 1 sierpnia - 6 sierpnia 2021 r.

 

Jak dokonać rezerwacji:
Rezerwacji turnusu dokonasz w kilku prostych krokach:
1. Zaloguj się (lub załóż nowe konto jeśli go nie posiadasz) do panelu opiekuna pod adresem https://panel.legiatenisschools.pl/ gdzie loginem jest Twój adres mailowy.
2. Wybierz zawodnika, dla którego chcesz dokonać rezerwacji turnusu.
2. Przejdź do zakładki „Sklep Legia Tenis Schools” oraz do działu „Obozy”.
4. Wybierz z listy produkt „Obóz”.
5. Wartość wybranego turnusu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.
Uwaga: jeśli już posiadasz konto na https://panel.legiatenisschools.pl/, nie musisz ponownie zakładać konta opiekuna ani dodawać „nowego” zawodnika do panelu.

 

Kontakt:
Więcej informacji pod numerem telefonu +48 222 450 450. Pytania można wysyłać też drogą elektroniczną na adres: obozy@legiasoccerschools.pl.

Cena:
Koszt jednego turnusu już od 1 399 zł brutto!

Przypominamy, że liczba miejsc na liście uczestników Obozów Tenisowych jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

ZAPISZ SIĘ: KLIKNIJ TUTAJ

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 6
Udostępnij

Autor

Legia Tennis Schools

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.