Oferta pracy: specjalista ds. obsługi sponsorów i klientów VIP - Legia Warszawa
Plus500
Oferta pracy: specjalista ds. obsługi sponsorów i klientów VIP

Sekcja Koszykówki Legii Warszawa - czołowy klub Polskiej Ligi Koszykówki – poszukuje młodej i ambitnej osoby odpowiedzialnej za relacje ze Sponsorami Klubu i obsługę gości VIP.

Autor: Legiakosz.com

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Aktualny wicemistrz Polski, czternastokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz uczestnik trwającej edycji Ligi Mistrzów, poszukuje kandydatów na stanowisko specjalistka/specjalista ds. obsługi sponsorów i klientów VIP.

Zakres obowiązków:

· stały kontakt i obsługa Sponsorów i gości VIP,

· nadzór i przygotowanie strefy VIP podczas meczów LegiaKosz,

· organizacja i przygotowanie innych okazjonalnych wydarzeń i spotkań dla Sponsorów i Klubu Biznesowego LegiaKosz,

· wsparcie organizacji międzynarodowych meczów wyjazdowych dla Klubu, Sponsorów i gości VIP,

· nadzorowanie prac administracyjno - biurowych,

· nadzorowanie i archiwizacja dokumentów Klubu,

· planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura,

· sporządzanie zamówień,

· przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu,

· prowadzenie dodatkowych projektów na zlecenie Zarządu.

Nasze wymagania:

· wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (studenci mile widziani),

· dobra znajomość języka angielskiego,

· dobra obsługa MS Office, w szczególności programu Excel i Power Point,

· systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

· samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,

· dyspozycyjność w weekendy (dni meczowe),

· komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

· mile widziane doświadczenie w obsłudze eventów,

To oferujemy:

· elastyczne warunki zatrudnienia i możliwość godzenia studiów z pracą,

· praca w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole ludzi, których łączy pasja do sportu,

· samodzielność w ramach wykonywanej pracy,

· wyjątkowe biuro w sercu Saskiej Kępy,

· zdobycie lub poszerzenie cennego doświadczenia w branży sportowej,

· udział w międzynarodowych projektach tj. pucharach europejskich,

· możliwość współtworzenia jednych z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce.

CV prosimy składać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@legiakosz.com

Prosimy również o dopisanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Legia Warszawa Sekcja Koszykówki S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Autor

Legiakosz.com

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery