Plus500
Otwarcie FFun Parku przy Stadionie Legii

Otwarcie FFun Parku przy Stadionie Legii

FFun Park otwiera się w centrum Warszawy. Nowa przestrzeń kreatywnej zabawy dla dzieci i rodziców!

Autor: LW

  • Udostępnij

Autor: LW

FFun Park otwiera się w centrum Warszawy. Nowa przestrzeń kreatywnej zabawy dla dzieci i rodziców!

 

Tego lata warszawskie rodziny będą mogły spędzić fascynujący i kreatywny czas na świeżym powietrzu, nie ruszając się z centrum stolicy! Dwie imponujące, międzynarodowe wystawy animatroniczne dopełnione strefą zabaw oraz miejscem relaksu i pysznego jedzenia - tak w skrócie prezentuje się FFun Park, najnowszy projekt agencji FF Events, który już od czerwca na trzy miesiące zamieni teren obok Stadionu Legii Warszawa w magiczną przestrzeń dla całej rodziny.

 

Organizatorzy zadbali o to, by w FFun Parku każdy mógł znaleźć coś dla siebie, przygotowując wiele naprawdę różnorodnych atrakcji. Pierwszą z nich jest Dragons Alive, plenerowa wystawa przybliżająca dzieciom fascynujący świat mitycznych smoków. Ogromne, ruchome eksponaty prezentują magiczne stworzenia z różnych kultur, podań i mitologii, co poszerza rozrywkowy aspekt projektu również o warstwę edukacyjną. Wszystkie stwory ruszają się i wydają naturalne dźwięki, co buduje w tej strefie iście bajkowy klimat! Przyznajcie, które dziecko nie chciałby usiąść w cieniu gadającego drzewa, aby posłuchać opowiadanych przez niego historii? W FFun Parku to możliwe!

Zdjęcie

Kolejna strefa zachwyci z pewnością wszystkich fanów robotów i technologii. Robots Alive to zapierająca dech w piersiach wystawa ogromnych, poruszających się robotów wzorowanych na maszynach znanych z popularnych filmów oraz bajek. Dbałość o detale oraz realistyczne wykonanie eksponatów robią wrażenie również na dorosłych. Także ta strefa poszerzona jest o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, takie jak dziecięcy laser tag, paintball czy możliwości przejażdżki małymi czołgami! 

 

Kolejną atrakcją FFun Parku jest strefa zabaw, gdzie dzieci mogą wyszaleć się w dmuchanych atrakcjach, a także spróbować swoich sił w rozmaitych grach lub po prostu odpocząć przy kolorowankach czy w piaskownicy. Tuż obok swoje ukojenie znajdą także rodzice, dla których przygotowana została strefa chillu z leżakami, hamakami oraz stoiskami gastronomicznymi. 

Zdjęcie

Wizyta w FFun Parku to świetny sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Eksponaty wystawowe robią wrażenie zarówno na najmłodszych, jak i ich rodzicach, a długie godziny spędzone na eksploracji wszystkich dostępnych atrakcji są tu zapewnione! Co ważne, cały FFun Park jest odkrytym, w pełni plenerowym terenem w pełni dostosowanym do obecnych wymagań sanitarnych. Mamy wrażenie, że po długich miesiącach przymusowego braku nowych atrakcji dla rodzin Warszawa w końcu może pochwalić się naprawdę ciekawym konceptem familijnym!

 

Mamy również przyjemność w szczególny sposób zaprosić całą społeczność Legii, dla której przygotowaliśmy specjalną ofertę:

 

  • Poza licznymi atrakcjami, na naszych kibiców czeka dodatkowa niespodzianka w postaci 15% zniżki na bilety wstępu kupowanych stacjonarnie dla posiadaczy karty kibica oraz dla dzieci uczęszczających na zajęcia Legia Soccer Schools.
     
  • Wszyscy goście FFun Parku mogą skorzystać również z 10% zniżki w Legia FanStore, na podstawie opasek otrzymanych przy wejściu do parku.


FFun Park będzie funkcjonował do końca sierpnia przy ul. Łazienkowskiej 3, tuż obok Stadionu Legii. Po więcej informacji o FFun Parku oraz bilety online zapraszamy na stronę www.ffunpark.pl

 

Parking:

 

Dzięki wyjątkowej lokalizacji goście FFun Parku będą mogli skorzystać z płatnego parkingu na Stadionie Legii na hasło "FFun Park". Koszt parkingu to 15zł. Wjazd dla samochodów będzie możliwy bramą W-2, od strony ulicy Czerniakowskiej.

Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.