200 000 Fan Tokenów Legii wyprzedane w 13 minut! - Legia Warszawa
Plus500
200 000 Fan Tokenów Legii wyprzedane w 13 minut!

200 000 Fan Tokenów Legii wyprzedane w 13 minut!

Wszystkie Fan Tokeny Legii Warszawa z pierwszej puli zostały wyprzedane.

Autor: PG

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: PG

4 maja o godzinie 13:00 w aplikacji Socios.com premierę miały Fan Tokeny Legii Warszawa. Pierwsza pula liczyła 200 000 Fan Tokenów $LEG, które zostały wyprzedane w 13 minut. 

 

Legia Warszawa jako pierwszy klub w Polsce dołączył do grona 21 topowych organizacji sportowych na całym świecie, w tym takich klubów piłkarskich jak FC Barcelona, Juventus FC, AC Milan, Paris Saint-Germain, AS Roma, Atlético Madryt czy Galatasaray, które we współpracy z Socios.com również wyemitowały własne Fan Tokeny. Posiadacze Fan Tokenów $LEG będą mieli dostęp do szerokiej gamy korzyści, takich jak: przywileju głosowania w wielu decyzjach dotyczących życia klubu, nagród VIP, ekskluzywnych promocji i zniżek od klubu i sponsorów oraz specjalnie oznakowanych „super-fanów”.

 

Czym jest Fan Token i $CHZ?
Chiliz to zbywalna, elektroniczna waluta, oficjalny środek płatniczy aplikacji Socios.com i jedyna rzecz jakiej potrzeba, aby nabyć Fan Tokeny. Najpierw należy wymienić swoją obecną walutę, na przykład PLN, Euro, GBP czy USD itd. na $CHZ, a następnie przekształcić swoje $CHZ w Fan Tokeny. Wszystko to można zrobić w aplikacji Socios.com przy użyciu VISA, Mastercard bądź Czarnej Karty wydawanej przez American Express. 

 

Czym natomiast jest Fan Token? Fan Tokeny są niczym cyfrowe członkostwo, które nigdy nie wygasa. Członkostwo, które otwiera drzwi na całkiem nowy świat dla wszystlich pasjonatów sportu. Fan Tokeny pozwalają decydować w sytuacjach związanych z daną ligą czy też drużyną. Warianty różnią się, na przykład w PFL: od tego, która walka będzie uznana jako główna aż po to, który pięściarz uzyska bonus za najlepszy występ. Możliwości są niezliczone.

 

Jeden Fan Token wystarczy, aby odać jeden głos, ale im więcej posiada ich kibic, tym więcej głosów może oddać. 1 Fan Token = 1 głos. Oczywiście, każda ankieta ma swój górny limit, tak, żeby jedna osoba nie mogła zadecydować o czymś sama. Fan Tokeny dają również dostęp do ekskluzywnych kibicowskich gadżetów, rozdań nagród oraz przeżyć jedynych w swoim rodzaju. Fan Tokeny są zbywalne i tylko ich określona liczba jest w obiegu. Cena Fan Tokenów może się zarówno podnieść jak i obniżyć, zgodnie z popytem rynkowym.

Udostępnij

Autor

PG

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.