3, 2, 1... START! ZACZYNAMY PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU! Powrót piłkarzy do LTC [ZDJĘCIA]
Przygotowania do sezonu 2026/27 rozpoczęte! 20 czerwca piłkarze trenera Marka Papszuna - po trzytygodniowych urlopach - stawili się w ośrodku Legia Training Center, gdzie przeszli pierwsze badania i wzięli udział w odprawie ze sztabem szkoleniowym.
Autor: Janusz Partyka
Fot. Janusz Partyka
- Udostępnij
Autor: Janusz Partyka
Fot. Janusz Partyka
Przygotowania do sezonu 2026/27 rozpoczęte! 20 czerwca piłkarze trenera Marka Papszuna - po trzytygodniowych urlopach - stawili się w ośrodku Legia Training Center, gdzie przeszli pierwsze badania i wzięli udział w odprawie ze sztabem szkoleniowym.
W sobotę wczesnym popołudniem legioniści rozpoczęli przygotowania do sezonu 2026/27. W Legia Training Center stawili się dziś wszyscy dostępni zawodnicy. W podziale na grupy, pod okiem sztabu medycznego i fizjoterapeutów, Wojskowi rozpoczęli szczegółowe badania oceniające kondycję kardiologiczną - od EKG oraz ECHA serca. W niedzielę od samego rana odbędzie się tak zwana bateria testów. W poniedziałek z kolei - o godz. 11:30 - piłkarze Legii wezmą udział w pierwszym treningu na boisku.
O godzinie 18. sztab szkoleniowy zaordynował 30-minutową odprawę, podczas której doszło do przedstawienia nowych zawodników, wręczenia upominków ostatnim jubilatom, a także omówienia najbliższych dni przygotowań, które zawodnicy odbędą w ośrodku LTC w Książenicach.
Autor
Janusz Partyka





