- Piłka nożna
- Pierwsza drużyna
- PKO BP Ekstraklasa
- Lechia - Legia
- Lechia Gdańsk
- Antonio Čolak
- Rozmowa
- Wypowiedź
Antonio Colak: Zrobię wszystko, aby pomóc Legii zdobywać sukcesy
Napastnik warszawskiej Legii Antonio Colak odpowiedział na pytania dziennikarzy po zwycięskim meczu z Lechią Gdańsk.
Autor: Anna Socha
Fot. Janusz Partyka
- Udostępnij
Autor: Anna Socha
Fot. Janusz Partyka
Napastnik warszawskiej Legii Antonio Colak odpowiedział na pytania dziennikarzy po zwycięskim meczu z Lechią Gdańsk.
To dla mnie emocjonujący moment. Zrobię wszystko, aby pomóc Legii zdobywać sukcesy. Jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyłem tę bramkę. Miałem przeczucie, że jeśli zagram, to zdobędę bramkę.
Za mną ciężki uraz i rehabilitacja. Cieszę się, że wróciłem - szczególnie do Gdańska. Ostatnim razem też zdobyłem bramki w Trójmieście, również w doliczonym czasie. Cieszę się, że mogę tak pomagać drużynie - i również, że wygraliśmy trzeci mecz z rzędu. Teraz przed nami mecz w domu, i ten również chcemy wygrać.
Od pierwszych treningów z trenerem Markiem Papszunem mówiliśmy, że chcemy pracować z meczu na mecz. To wychodzi nam bardzo dobrze. Co tydzień mamy nowe analizy, nowe treningi. Chcemy być na najlepszym poziomie w meczu, ale przechodzimy przez różne momenty - jesteśmy raz lepsi, raz gorsi, ale ostatecznie musimy wygrywać. Walczymy zawsze o trzy punkty. Cieszymy się, że mamy szansę powalczyć o puchary.
Mój kontrakt z Legią obowiązuje. Jestem tu bardzo szczęśliwy. Chcę dawać drużynie 100% siebie. Chcę również walczyć o sukcesy z Legią i chcę zdobywać bramki. Liczę, że w następnym sezonie też będę zdobywać ich dużo.
Autor
Anna Socha





