Plus500
Biegi i gierki w pełnym słońcu, Emreli w siłowni [ZDJĘCIA]

Biegi i gierki w pełnym słońcu, Emreli w siłowni [ZDJĘCIA]

W czwartkowe przedpołudnie zajęcia w Legia Training Center rozpoczęły się o godz. 10:00. Po kilkunastominutowej rozgrzewce pod okiem trenera Radosława Gwiazdy legioniści pracowali nad kondycją, wytrzymałością, a także rozgrywaniem akcji w ataku i obronie.

Autor: Janusz Partyka

Fot. Janusz Partyka

  • Udostępnij

Autor: Janusz Partyka

Fot. Janusz Partyka

Pierwszy czwartkowy trening, który legioniści rozpoczęli o godz. 10:00, rozpoczął się ćwiczeniami rozgrzewającymi i ogólnorozwojowymi pod okiem trenera Radosława Gwiazdy. Tydzień wprowadzający do pełnych przygotowań powoli dobiega końca, sztab szkoleniowy dokłada więc piłkarzom coraz więcej obciążeń. Piłkarzom nie pomaga pogoda, gdyż w Książenicach panują wysokie temperatury i mocno świeci słońce, ale gracze Wojskowych wcale się tym nie przejmują. Dobrze przygotowana murawa boiska co kilkadziesiąt minut zraszana jest wodą, legioniści korzystają więc także z przyjemnego prysznica chłodząc rozgrzane organizmy.

Zdjęcie

Piłkarze Czesława Michniewicza we wtorek sporo biegali (tzw. trening tlenowy), ale nie zabrakło także zajęć z piłką, nad czym czuwał głównie trener Przemysław Małecki. Gra na skróconym polu (bramki ustawione były wszerz poiska) polegała na budowaniu akcji i odbiorze piłki zakończonym strzałem na bramkę. Doskonalono taktykę gry w obronie i w ataku. W tym samym czasie - z trenerami Krzysztofem Dowhaniem, Ricardo Pereirą i Arkadiuszem Białostockim - siódme poty wylewali bramkarze.

Zdjęcie

Lekiego urazu piszczela pod koniec treningu doznał Rafa Lopes, ale z legionistą jest już wsztko w porządku. Na siłowni LTC trenował z kolei napastnik Mahir Emreli, który dziś ma także odbyć trening indywidualny na boisku. Na sam koniec zajęć zarządzono regenerację i rozciąganie. W czwartek w Książenicach odbędzie się jeszcze jeden trening, który zaplanowano na godz. 15:00.

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 63
Udostępnij

Autor

Janusz Partyka

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.