Plus500
CLJ U18: Zwycięstwo Legii z Hutnikiem w Krakowie

CLJ U18: Zwycięstwo Legii z Hutnikiem w Krakowie

Drużyna Legii Warszawa U18 zwyciężyła na wyjeździe z Hutnikiem Kraków 3:1 w 15. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Dwa gole dla zespołu trenera Grzegorza Szoki strzelił Wiktor Kamiński, a jednego dołożył Ivan Vidosević.

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka

Pierwszy gol padł w 20. minucie spotkania, kiedy to bramkę dla gospodarzy zdobył Krystian Lelek. Kwadrans później legioniści doprowadzili do wyrównania za sprawą Wiktora Kamińskiego, który wykończył dośrodkowanie z prawej strony boiska. W 61. minucie gry Wojskowi objęli prowadzenie. Ivan Vidosević otrzymał płaskie podanie w pole karne i umieścił piłkę w siatce. W 68. minucie padł ostatni gol w tym spotkaniu i znów był on udziałem warszawian. Dwójkowa akcja z kontrataku została zakończona golem Kamińskiego. Legioniści wygrali ostatecznie z Hutnikiem 3:1, a w następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 29 listopada, o godz. 12:00.

 

CLJ: Hutnik Kraków U18 – Legia Warszawa U18 1:3 (1:1)

Bramki: Lelek (20) - Kamiński (35, 68), Vidosević (61)

 

Legia U18 (skład wyjściowy): Kikolski - Pacek, Macenko, Bednarz, Czajkowski - Dawid, Rytelewski, Kochanowski - Skwierczyński, Kamiński, Cielemęcki

Udostępnij

Autor

LW

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.