Plus500
Fan Tokeny Legii Warszawa na otwartym rynku w aplikacji Socios.com!

Fan Tokeny Legii Warszawa na otwartym rynku w aplikacji Socios.com!

Już w piątek, 16 lipca o godzinie 13:00, Fan Tokeny Legii Warszawa $LEG pojawiły się na otwartym rynku w aplikacji Socios.com. 

Autor: LW

  • Udostępnij

Autor: LW

Już w piątek, 16 lipca o godzinie 13:00, Fan Tokeny Legii Warszawa $LEG pojawiły się na otwartym rynku w aplikacji Socios.com. Od tego momentu wszystkie tokeny zakupione podczas pierwszej emisji, która miała miejsce 4 maja tego roku, będzie można sprzedawać i kupować od osób, które są ich posiadaczami. Pierwsza emisja Fan Tokenów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem kibiców - wszystkie 200 000 tokenów wyprzedało się w ciągu 13 minut. Wszystkie transakcje przeprowadzane są w aplikacji Socios, gdzie już niebawem wystartuje pierwsze głosowanie, w którym posiadacze tokenów będą mogli wziąć udział. 

 

Aby handlować tokenami należy:

 

  • Otworzyć w aplikację Socios
  • Kliknąć portfel
  • Wybrać tokeny Legii Warszawa
  • Wybrać jedną z opcji KUP/SPRZEDAJ
  • Wybrać ilość tokenów jakie chce się zakupić/sprzedać

 

Zdjęcie

Jak kupić Chilliz i Fan Tokeny?

 

Żeby rozpocząć proces zakupu Chilliz i Fan Tokenów trzeba przygotować:

aplikację Socios.com (dostępna w App Store i Google Play)

aktywny e-mail

aktualny dowód tożsamości

 

Po zainstalowaniu aplikacji Socios.com, należy zweryfikować swoje konto. Można to zrobić  za pomocą adresu e-mail i dowodu tożsamości.

 

Następnie, aby nabyć Chilliz, trzeba kliknąć w portfel - doładuj – wpisać liczbę Chilliz, jaką chce się uzyskać i przejść do płatności, wybrać jej metodę i uzupełnić szczegóły. 

Po nabyciu Chilliz, można zakupić  Fan Tokeny. Jak to zrobić? Kliknąć w Handel na górze ekranu, wybrać swój upragniony Fan Token, kliknąć Kup, zadeklarować liczbę Fan Tokenów, jaką chce się nabyć i znów wciśnąć Kup. 

 

Cena Fan Tokenów różni się w zależności od popytu rynkowego. Jedyny moment, w którym cena jest stała występuje podczas pierwszej emisji Fan Tokenów, w skrócie FTO (ang. Fan Token Offering). FTO Legii Warszawa będzie miało miejsce 4 maja 2021 roku.

 

Czym jest Socios.com?

 

Socios.com jest pierwszą na świecie aplikacją, która umożliwia użytkownikowi mieć realny wpływ na decyzje dotyczące jego ulubionego sportu, ligi czy też drużyny. Jako przykład można podać kibiców Juventusu, którzy niedawno za pośrednictwem platformy Socios.com wybrali design oficjalnego autokaru pierwszej drużyny. To nie wszystko. Na posiadaczy Fan Tokenów czekają również dodatkowe benefity -  nagrody VIP, ekskluzywne promocje i zniżki od klubu i sponsorów oraz specjalnie oznakowanych „super-fanów”.

 

W celu uzyskania tych korzyści i nie tylko, potrzebujesz tylko dwóch rzeczy. $CHZ (oficjalnej waluty aplikacji) i Fan Tokenów. Dzięki nim, uzyskasz dostęp do całkowicie nowej ścieżki komunikacji i interakcji ze swoimi ulubionymi sportami, ligami, drużynami. 

 

Socios.com współpracuje z najlepszymi zespołami na świecie, takimi jak FC Barcelona, Juventus, AC Milan, Paris Saint-Germain, AS Roma, Atlético Madryt czy Galatasaray, alei  drużynami esportowymi czy Professional Fighters League.

 

Społeczność nieustannie się rozrasta, a Socios.com jest przede wszystkim rodziną, ponieważ wszystkich jej członków łączy wspólna pasja i więź ze sportem.

Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.