Futsal: Legioniści przegrali z liderem rozgrywek - Legia Warszawa
Plus500
Futsal: Legioniści przegrali z liderem rozgrywek

Piłkarze halowi Legii Warszawa w meczu 10. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy przegrali we własnej hali z liderem rozgrywek Piastem Gliwice 1:3.

Autor: JP

Autor: JP

Do przerwy w meczu rozgrywanym na własnym parkiecie legioniści przegrywali z gliwickim Piastem 0:1. Lider tabeli okazał się także lepszy w drugiej odsłonie, kiedy to strzelił kolejne dwa gole. Honorowe trafienie dla gospodarzy padło w 40. minucie, a jego autorem był Michał Szymczak. Kolejny mecz Wojskowi rozegrają w niedzielę, 14 listopada. Ich rywalem w spotkaniu wyjazdowym będzie tym razem Słoneczny Stok Białystok.