III liga: Porażka rezerw z Olimpią w Zambrowie - Legia Warszawa
Plus500
III liga: Porażka rezerw z Olimpią w Zambrowie

W spotkaniu 20. kolejki III ligi piłkarze rezerw Legii ulegli w zambrowie miejscowej Olimpii 1:2. Gola dla Wojskowych, którzy obecnie zajmują 8. miejsce w tabeli, strzelił w drugiej połowie spotkania Damian Warchoł.

Autor: JP

Autor: JP

W spotkaniu z Olimpią Zambrów w drużynie Tomasza Sokołowskiego wystąpiło trzech zawodników z kadry pierwszej drużyny: Kacper Tobiasz, Kacper Skibicki oraz Szymon Włodarczyk. Na prowadzenie w 12. minucie wyszli gospodarze i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona meczu. W 54. minucie spotkania do wyrównania doprowadził Damian Warchoł, który wykorzystał dokładne podanie Mikołaja Kwietniewskiego i umieścił piłkę w siatce bramkarza Olimpii. Legioniści mogli cieszyć się z remisu jedynie przez 20 minut, bowiem na kwadrans przed zakończeniem meczu gospodarze strzlelili drugiego gola i ostatecznie zapisali na swoim koncie trzy punkty. Dla rezerw Legii była to już siódma porażka w tym sezonie. Kolejnym rywalem Wojskowych będzie Ruch Wysokie Mazowieckie. Spotkanie w Legia Training Center odbędzie się w sobotę, 27 marca, o godz. 12:00.

20. kolejka III ligi

Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Jastrzębski (12), Abdeselam (75) - Warchoł (54)

Legia II: Tobiasz - Wojtysiak, Pruchnik, Astiz, Kwiatkowski (60' Kurowski) - Gościniarek, Pierzak, Warchoł - Kwietniewski (75' Ciepiela), Włodarczyk (80' Cielemęcki), Skibicki.