Plus500
Komunikat Klubu

Komunikat Klubu

Legia Warszawa informuje, że decyzją UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body (UEFA CEDB) z dnia 16 sierpnia 2021 r. na klub została nałożona kara częściowego zamknięcia stadionu (Trybuna Północna) na najbliższy mecz w ramach rozgrywek UEFA w Warszawie.

Autor: LW

  • Udostępnij

Autor: LW

Legia Warszawa informuje, że decyzją UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body (UEFA CEDB)  z dnia 16 sierpnia 2021 r. na klub została nałożona kara częściowego zamknięcia stadionu (Trybuna Północna) na najbliższy mecz w ramach rozgrywek UEFA w Warszawie.

 

Decyzja UEFA CEDB ma związek z użyciem środków pirotechnicznych w trakcie meczu z GNK Dinamo Zagrzeb w dniu 10 sierpnia 2021 r.

 

Jednocześnie na klub została nałożona kara finansowa za niedrożne przejścia komunikacyjne w trakcie ww. meczu.

 

Klub złożył wniosek o uzasadnienie decyzji UEFA. Niezwłocznie po jego otrzymaniu klub podejmie decyzję dot. złożenia odwołania do UEFA Appeals Body, jak również wniosku o wstrzymanie wykonania kary zamknięcia Trybuny Północnej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na rewanżowy mecz ze Slavią Praga zostaną podane w najbliższych dniach w oddzielnym komunikacie.

 

Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.