Plus500
Lavazza z wizytą przy Łazienkowskiej!

Lavazza z wizytą przy Łazienkowskiej!

Szczegóły w artykule poniżej.

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka

Lavazza, czyli jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek producentów kawy na świecie, dołączyła do wyjątkowego grona partnerów biznesowych Legii Warszawa. 

 

W środowy poranek przedstawiciele firmy Lavazza, która współpracuje między innymi z Liverpoolem, Juventusem czy Arsenalem, odwiedzili Stadion Legii Warszawa. 

 

Na podstawie umowy na sezon 2020/2021, od meczu z Jagiellonią kawa Lavazza jest dostępna dla kibiców w kioskach gastronomicznych na trybunach. Dodatkowo, dedykowane ekspresy znalazły się także strefie silver, gold i lożach na Stadionie Legii Warszawa.

 

Firma Endurance, oficjalny dystrybutor systemów „Lavazza Firma” dedykowanych dla biznesu, oferuje nie tylko szeroki wybór produktów kawowych Lavazza, ale również prowadzi sklep przeznaczony partnerów biznesowych, gdzie poza kawą w ofercie znajdują się również autorskie ekspresy oraz akcesoria. 

Lavazza zaangażowała się również w akcję #GotowiDoPomocy zainicjowaną przez Legię, przekazując potrzebującym warszawskim seniorom 100 kg kawy. 

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

LW

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.