Legia Bin Challenge! Weź udział w konkursie - Legia Warszawa
Plus500
Legia Bin Challenge! Weź udział w konkursie

Legia Bin Challenge! Weź udział w konkursie

Pierwsza drużyna udała się na urlopy, na kolejny mecz Legii w Ekstraklasie trzeba czekać aż do 9 lutego. Co robić? Podejmij wyzwanie #LegiaBinChallenge i wraz ze znajomymi wygrajcie atrakcyjne nagrody, m.in. telefony komórkowe Alcatel 3X!

Autor: LW

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Pierwsza drużyna udała się na urlopy, na kolejny mecz Legii w Ekstraklasie trzeba czekać aż do 9 lutego. Co robić? Podejmij wyzwanie #LegiaBinChallenge i wraz ze znajomymi wygrajcie atrakcyjne nagrody, m.in. telefony komórkowe Alcatel 3X!

 

Jesienią tego roku zawodnicy Legia Soccer Schools oraz naszej Akademii wzięli udział w spontanicznej zabawie i wykonali popularne zadanie Bin Challenge, dołączając się do globalnego trendu, w którym regularnie biorą udział znani piłkarze i kluby takie jak Real Madryt, Manchester City, Chelsea oraz jakiś czas temu niektóre z klubów Ekstraklasy! Obejrzyjcie na naszym filmie jak im poszło oraz podejmijcie wyzwanie i weźcie udział w naszym konkursie #LegiaBinChallenge!

Co trzeba zrobić? Zrealizować wyzwanie, jakim jest trafienie piłką do kosza. Ale nie ma to wiele wspólnego z koszykówką! Kosz może być dowolnej wielkości i z dowolnego miejsca - sali gimnastycznej, podwórka, a nawet Waszego domu.

 

W wyzwaniu nie można wziąć udziału samemu – każdy potrzebuje od 2 do 4 kolegów bo tylko drużyny składające się z 3 do 5 zawodników mogą wygrać konkurs. I jeszcze jedno – piłkę mają odbić wszyscy, ale nie może ona odbić się od ziemi. Tylko głowami lub nogami. Jasne? Proste? Jasne, że proste! Tylko kopać. No i nagrywać. Pamiętajcie - liczy się kreatywność i dobra zabawa!

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie #LegiaBinChallenge jest umieszczenie na swoim publicznym Instagramie lub Facebooku krótkiego filmiku dokumentującego waszą wersję wyzwania - rekomendujemy nie więcej niż 59 sekund. W opisie zdjęcia dodajcie koniecznie hasztag #LegiaBinChallenge oraz oznaczcie profile Legii https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/ lub https://www.instagram.com/legiawarszawa/. Nie ma ograniczeń – filmów może być dowolna liczba! Jest jedno ograniczenie: nagrodzonym można zostać tylko raz. Tylko?! Aż! Bo nagrody są niczego sobie!

 

W zależności od uzyskanego miejsca w Konkursie, uczestnicy mogą otrzymać:

– telefon komórkowy Alcatel 3X,

– jednorazowe bilety na określony domowy mecz Legii w Ekstraklasie,

– oficjalne koszulki meczowe Legii,

– piłki z podpisami wybranych zawodników Legii,

– gadżety ze sklepu stacjonarnego FanStore,

– oraz vouchery na trening piłkarski dla dziecka w ramach projektu Legia Soccer Schools.

 

Uczestnikiem Konkursu może być każdy, kto skończył 13 lat,obserwuje nasz oficjalny profil na Instagramie https://www.instagram.com/legiawarszawa lub polubił oficjalny profil na Facebooku https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/. Najmłodszych fanów piłki nożnej, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie zachęcamy do zaproszenia do udziału starszych kolegów, koleżanek, wujków, a także rodziców! 

 

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie w załączonym Regulaminie.

 

Konkurs trwa od 28 grudnia 2019 r. do 26 stycznia 2020 r. 

 

Nie zwlekajcie i pokażcie wasze wersje #LegiaBinChallenge

 

Czas start!

Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.