Plus500
Mahir Emreli na boisku [ZDJĘCIA]

Mahir Emreli na boisku [ZDJĘCIA]

Po porannych zajęciach na siłowni, drugi czwartkowy trening Mahira Emreliego odbył się tym razem na boisku Legia Training Center.

Autor: Mateusz Okraszewski

Fot. Janusz Partyka

  • Udostępnij

Autor: Mateusz Okraszewski

Fot. Janusz Partyka

Po porannych zajęciach na siłowni, drugi czwartkowy trening Mahira Emreliego odbył się tym razem na jednym z boisk Legia Training Center. Nowy napastnik stołecznej drużyny najpierw biegał dookoła boiska, a następnie przeszedł do ćwiczeń z piłkami. 

Cały trening Mahira Emreliego kordynował Przemysław Wielebski. Fizjoterapeuta Legii Warszawa wraz z zawodnikiem pokonywał kolejne okrążenia i przekazywał 24-latkowi swoje uwagi. Po kilku przebieżkach dookoła boiska nadszedł czas na ćwiczenia z piłką. Zadaniem reprezentanta Azerbejdżanu było jak najszybsze, ale równocześnie dokładne pokonywanie słupków i drabinek, a następnie odgrywanie futbolówki do fizjoterapuety warszawskiej drużyny. Całe zajęcia były prowadzone w intensywnym tempie, skupiając się przede wszystkim na kordynacji ruchowej zawodnika. Na sam koniec Mahir Emreli wraz z Przemysławem Wielebskim wymieniali podania - zarówno górne, jak i te prowadzone po płycie boiska. 

Zdjęcie

Po zakończeniu indywidualnego treningu Emreli przeszedł na boisko, na którym jednostkę odbywała cała drużyna. Napastnik Legii został na terenie LTC, aby obejrzeć zajęcia nowych kolegów z zespołu. 24-latek w czwartek przywitał się ze wszystkimi, a następnie odbył krótką rozmowę z trenerem Czesławem Michniewiczem. Obaj Panowie nie mieli problemu z komunikacją, gdyż sprawnie porozumiewali się w języku rosyjskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z popołudniowego treningu Mahira na boisku w LTC:

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 22
Udostępnij

Autor

Mateusz Okraszewski

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.