Ogłoszenie o pracę: Sprzedawca w FanStore Legia Warszawa - Legia Warszawa
Plus500
Ogłoszenie o pracę: Sprzedawca w FanStore Legia Warszawa

Ogłoszenie o pracę: Sprzedawca w FanStore Legia Warszawa

Legia Warszawa poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy w sklepie stacjonarnym FanStore. Praca na ¾ etatu lub cały etat na zasadzie umowy zlecenia. Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z klientem, a dodatkowo interesujesz się piłką nożną, to czekamy na Twoje CV.

Autor: Legia Warszawa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Legia Warszawa

Legia Warszawa poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy w sklepie stacjonarnym FanStore. Praca na ¾ etatu lub cały etat na zasadzie umowy zlecenia. Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z klientem, a dodatkowo interesujesz się piłką nożną, to czekamy na Twoje CV.

 

Zakres obowiązków:
•    bezpośrednia obsługa klienta zgodnie z wyznaczonymi standardami
•    dbanie o estetykę ekspozycji
•    wystawianie dokumentów handlowych, obsługa kasy fiskalnej i systemu sprzedażowego
•    monitorowanie i uzupełnianie stanu zapasów
•    użytkowanie maszyny do nadruków
 

Wymagania:
•    łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
•    obsługa kasy fiskalnej
•    dyspozycyjność do pracy w weekendy
•    język angielski na poziomie komunikatywnym
•    znajomość branży sportowej/piłkarskiej oraz obsługa maszyn do wykonywania nadruków na koszulkach będą dodatkowymi atutami
 

Oferujemy:
•    formę współpracy na zasadzie umowy zlecenia
•    pracę w firmie o bardzo rozpoznawalnej marce na polskim rynku
•    możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w biznesie piłkarskim
•    pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole
•    zniżki na produkty w Legia FanStore i Legia SportsBar
•    rabaty i darmowe bilety na mecze Legii
 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim na adres: praca@legia.pl z dopiskiem „Fan Store” w tytule wiadomości.
 

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ochrona danych osobowych
1.    Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez Legia Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie („Legia”), niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy, oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (szczególne kategorie danych) konieczna będzie Państwa wyraźna zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w każdym czasie.
2.    2. Jeśli chcesz, aby Twoje dane były przetwarzane przez Legię także na potrzeby przyszłych rekrutacji zaznacz to wyraźnie np. poprzez dołączenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Legię Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
3.    Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1 i punktu 2) mogą Państwo z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić mogą Państwo wysłać e-mail na daneosobowe@Legia.pl lub list na adres: Legia Warszawa S.A., ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4.    Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Legia Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrażą na to Państwo zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Mają Państwo prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, prawo żądania dostępu do nich, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Mają Państwo także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do jej cofnięcia. 

 

Więcej informacji dostępnych jest pod poniższym linkiem:
https://pliki.legia.pl/RODO_Klauzula_Informacyjna.pdf

Udostępnij

Autor

Legia Warszawa

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.