Plus500
PKO Bank Polski oficjalnym partnerem medialnym zgrupowania Legii w Dubaju

PKO Bank Polski oficjalnym partnerem medialnym zgrupowania Legii w Dubaju

Największy polski bank i sponsor tytularny Ekstraklasy, czyli PKO Bank Polski został oficjalnym partnerem medialnym zgrupowania Legii Warszawa w Dubaju, które odbywa się w dniach 6 - 22 stycznia 2021 r.

Autor: LW

Fot. Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Mateusz Kostrzewa

Największy polski bank i sponsor tytularny Ekstraklasy, czyli  PKO Bank Polski został oficjalym partnerem medialnym zgrupowania Legii Warszawa w Dubaju, które odbywa się w dniach 6 - 22 stycznia 2021 r.

 

Legia Warszawa wspólnie z PKO Bankiem Polskim przygotuje ekskluzywne formaty video, które w atrakcyjnej formie przybliżą kibicom przebieg przygotowań piłkarskiego Mistrza Polski do najważniejszej części sezonu 2020/21 odbywających się na obozie w Dubaju.

 

Zaplanowane w dniach 6 - 22 stycznia zgrupowanie odbywa się w kompleksie Jebel Ali Beach Hotel, który jest wyposażony w profesjonalną infrastrukturę sportową i pozwoli na kompleksowe przygotowanie zawodników do nadchodzącej rundy.

 

- Kibice tęsknią za swoimi bohaterami z boiska i wspólnie przeżywanymi emocjami. Legia Warszawa i PKO Bank Polski zapraszają do obserwowania wyjątkowego zgrupowania legionistów, które pierwszy raz odbędzie się w Dubaju. Zaprezentujemy unikalne, zakulisowe materiały, a kibice będą czuć, jakby byli na miejscu razem z Arturem Borucem i pozostałymi zawodnikami, mimo że Warszawę i Dubaj dzieli aż 6,5 tysiąca kilometrów - mówi dyrektor komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza.

 

Kontent będzie publikowany na stronie Legia.com, w aplikacji Legii oraz profilach klubu w social mediach: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube i TIK TOK. Legia Warszawa jest najchętniej obserwowanym klubem sportowym w Polsce z bazą około 2 mln użytkowników.

 

Patronat medialny PKO Banku Polskiego podczas zgrupowania w Dubaju to kolejny etap współpracy obu podmiotów. Więcej informacji o wspólnych usługach największego polskiego klubu i największego polskiego banku jest dostępnych TUTAJ

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

LW

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.