Plus500
Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2022/23

Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2022/23

Zagwarantuj sobie miejsce na naszym stadionie podczas domowych meczów Legii Warszawa w sezonie 2022/23! Karnety są już w sprzedaży w nowych, atrakcyjnych cenach. Pamiętaj, że zakup karnetu to oszczędność względem biletów na pojedyncze spotkania. Szczegóły w artykule.

Autor: Legia Warszawa

Fot. Mateusz Kostrzewa, Janusz Partyka

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Legia Warszawa

Fot. Mateusz Kostrzewa, Janusz Partyka

Karnety na sezon 2022/23 są już dostępne w sprzedaży!

Wspieraj Legię Warszawa w walce oglądając na żywo mecze swojej drużyny na każdym meczu rozgrywanym przy ul. Łazienkowskiej 3. Wybierz najlepsze dla siebie miejsce na stadionie, sprawdź na której trybunie czekają na Ciebie największe atrakcje i kup karnet na nowy sezon!

Karnety będzie można zakupić w trzech etapach i cenach - przedsprzedaży, regularnej sprzedaży oraz ostatnim gwizdku. Koniec sprzedaży karnetów nastąpi 23 lipca. 

 

Karnet na mecze Legii Warszawa w sezonie 2022/23 obejmuje wszystkie mecze w ramach rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, oraz potencjalne spotkania w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Dodatkowo posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu biletów na mecze specjalne w niższej cenie. Jeżeli Kibic nie będzie mógł stawić się na domowym meczu Legii, wówczas ma on opcję udostępnienia karnetu do 2 godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego. 

 

Tradycyjnie już w pierwszym okresie sprzedaży posiadacze karnetów z sezonu 2021/22 mają możliwość wybrania swojego dotychczasowego krzesełka. Taką opcje kibice będą mieli w dniach 24.06 - 8.07. Jeśli chcielibyście zmienić miejsce możecie wybrać dowolne inne dostępne na stadionie lub poczekać do zakończenia pierwszego okresu sprzedaży, po którym wszystkie nieodebrane rezerwacje wrócą do wolnej sprzedaży.

 

Dla posiadaczy karnetów w sezonie 2022/23 przygotowaliśmy wiele nowych atrakcji i przywilejów. Lista korzyści wynikających z posiadanego karnetu jest bardzo długa i na pewno każdy znajdzie dla siebie te najbardziej atrakcyjne. Aby zobaczyć ich pełną listę wystarczy wybrać trybunę i sprawdzić co dla Was przygotowaliśmy.

 

#DoZobaczeniaNaStadionie

Zdjęcie

W sezonie 2022/23 będzie można skorzystać z różnych form zakupu karnetów. Podstawową formą zakupu, najbardziej opłacalną (najtańszą) i dającą najwięcej korzyści, jest zakup karnetu na cały sezon. Wybierając poniżej jedną z dostępnych trybun można zapoznać się szczegółowo ze wszystkimi korzyściami wynikającymi z posiadania karnetu na tej trybunie.

Zdjęcie

Dla tych kibiców, którzy nie mają pewności czy będą mogli obejrzeć wszystkie mecze w sezonie lub też udostępnić swoje miejsce karnetowe na wybrane mecze znajomemu w przypadku nieobecności, przygotowaliśmy ofertę zakupu pakietu voucherów na wybrane 9 meczów w sezonie (dotyczy rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski). Kupując pakiet voucherów kibic sam wybiera mecze, które chciałby obejrzeć w sezonie 2022/23 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Vouchery są bez przypisanego stałego miejsca. Osoba, która zakupi pakiet voucherów, będzie mogła pobrać bilet w wybranej przez siebie strefie cenowej w momencie startu sprzedaży biletów na dany mecz.

ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Udostępnij

Autor

Legia Warszawa

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.