Plus500
Sprzedaż pakietów na mecze Ligi Europy UEFA w sezonie 2021/22

Sprzedaż pakietów na mecze Ligi Europy UEFA w sezonie 2021/22

Szczegóły w artykule.

Autor: LW

  • Udostępnij

Autor: LW

Wracamy do Europy! Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy kolejny piękny rozdział w historii Legii Warszawa, a czwartkowe wieczory Ligi Europy UEFA będą prawdziwym piłkarskim świętem nie tylko na boisku, ale również na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej. 9 września o godz.12.00 wystartował pierwszy etap sprzedaży na mecze pucharowe, w którym udostępnialiśmy możliwość zakupu pakietu na wszystkie 3 mecze fazy grupowej dla posiadaczy karnetów na sezon 2021/2022.

 

Sprzedaż zamknięta dla karnetowiczów trwała od 9 września od godz. 12:00 do 15 września do godziny 11:59. 15 września od godz. 12:00 rozpoczęła się otwarta sprzedaż pakietów.

 

POSIADACZE KARNETÓW NA SEZON 2021/22

9 września o godz. 12.00 rozpoczęła się sprzedaż zamknięta pakietów na mecze Ligi Europy UEFA w sezonie 2021/22. Doceniając wsparcie i wyjątkowe zaangażowanie w codzienne życie klubu tradycyjnie udostępniliśmy w pierwszej kolejności możliwość zakupu pakietu karnetowiczom z obecnego sezonu. W trakcie trwania sprzedaży zamkniętej posiadacze karnetów całosezonowych oraz karnetów LITE 21/22 mogli wybrać swoje dotychczasowe miejsce lub zmienić je na dowolne dostępne w systemie. Posiadając Karnet LITE masz szansę na zakup pakietu na mecze Ligi Europy UEFA z oszczędnościami sięgającymi nawet do 121 zł. Warto więc posiadać karnet sezonowy.

 

BEZ BARIER

Wszystkie osoby, które posiadają bezpłatny karnet na sezon 2021/2022 w ramach programu BEZ BARIER wejdą na mecze fazy grupowej Ligi Europy UEFA na podstawie swoich abonamentów na dotychczasowe miejsca.. Nie ma zatem potrzeby wykonywać żadnych dodatkowych czynności związanych z rezerwacją swojego miejsca.

 

Pozostałe osoby uczęszczające na stadion w ramach programu BEZ BARIER, będą mogły kupić pakiet z 50% zniżką od podstawowej ceny.

 

SENIORZY

Wszystkie osoby, które posiadają bezpłatny karnet SENIOR na sezon 2021/2022, wejdą na mecze fazy grupowej Ligi Europy UEFA na ich podstawie. Nie ma zatem potrzeby wykonywać żadnych dodatkowych czynności związanych z rezerwacją swojego miejsca.

 

Pozostałe osoby korzystające z bezpłatnych zaproszęn na poszczególne mecze Legii będą mogły dokonać zakupu pakietu z 50% zniżką od podstawowej ceny.

 

UWAGA! POSIADACZE KART KIBICA LEGII WARSZAWA.

 

Prosimy wszystkich kibiców posiadających karty kibica Legii Warszawa, w szczególności osoby posiadające karnet sezonowy oraz te osoby, które zamierzają dokonać zakupu pakietu na mecze fazy grupowej Ligi Europy UEFA, o sprawdzenie daty ważności swoich kart. Bez ważnej karty kibica nie ma możliwości zakupu pakietu na mecz Ligi Europy UEFA.

 

Zakupu pakietu można dokonać w TYM miejscu!

 

W razie problemów prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica pod adresem pok@legia.pl lub pod numerem tel. +48 22 318 20 91 i +48 22 318 20 79. 

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.