Plus500
Taktyka, pressing i gra w strefach na treningu w Książenicach [ZDJĘCIA]

Taktyka, pressing i gra w strefach na treningu w Książenicach [ZDJĘCIA]

Legioniści wznowili treningi po zwycięskim spotkaniu z Wisłą Płock. We wtorkowe przedpołudnie podopieczni Czesława Michniewicza odbyli zajęcia na boisku nr 1 w Legia Training Center.

Autor: Janusz Partyka

Fot. Janusz Partyka

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Janusz Partyka

Fot. Janusz Partyka

Po sobotnim, zwycięskim spotkaniu z Wisłą Płock piłkarze Legii otrzymali dwa dni wolnego. No boisku w Legia Training Center spotkali się we wtorek o godz. 11. Legioniści najpierw odbyli rozgrzewkę pod okiem trenera Łukasza Bortnika, później zaś zostali podzieleni na trzy grupy i grali „w dziadka” na dwa kontakty, urozmaiconego trafieniem piłką w małą bramkę.

Zdjęcie

W dalszej części zajęć szkoleniowcy zarządzili gry taktyczne na skróconym polu. Piłkarze ponownie zostali podzieleni na siedmioosobowe zespoły i tym razem pracowali nad przesuwaniem formacji, grą w strefach, wychodzeniem spod pressingu i konstruowaniem akcji. W zajęciach po raz pierwszy wziął udział nowo pozyskany napastnik Nazarij Rusyn. Zabrakło natomiast Artura Boruca, Tomasa Pekharta, Filipa Mladenovicia, Joela Valencii i Igora Lewczuka (część z nich trenowała indywidualnie wewnątrz budynku).

Zdjęcie

Po zakończeniu treningu legioniści przenieśli się do siłowni, o czym przeczytacie w kolejnym artykule. Środowe zajęcia zaplanowano na godz. 11:00.

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 63
Udostępnij

Autor

Janusz Partyka

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.