Plus500
Zmiany w pionie sportowym Legii Warszawa

Zmiany w pionie sportowym Legii Warszawa

Więcej w komunikacie.

Autor: LW

  • Udostępnij

Autor: LW

Legia Warszawa informuje, że Klub podjął decyzję o przedłużeniu do czerwca 2023 roku kontraktu z Richardem Grootscholtenem, który dalej będzie pełnił obowiązki Dyrektora Akademii Legii Warszawa. Jednocześnie Piotr Urban, dotychczas zajmujący stanowisko koordynatora w Akademii, zostanie Zastępcą Dyrektora Akademii Legii Warszawa i szefem jej metodologii, a jego kontrakt również będzie obowiązywał do czerwca 2023 roku.  

 

Jacek Zieliński pozostanie członkiem kierownictwa pionu sportowego Legii Warszawa obejmując nową funkcję Szefa Rozwoju Karier Indywidualnych i Wypożyczeń. Zadaniem Jacka Zielińskiego w oparciu o jego unikalne doświadczenia i kompetencje, będzie bardzo mocne wspieranie i rozwijanie poszczególnych zawodników wchodzących w seniorski futbol, tak aby jeszcze lepiej realizowali swój potencjał szczególnie w ramach Pierwszej Drużyny Legii Warszawa, jak również w ramach prowadzonych projektów wypożyczeniowych. 

 

Jednocześnie informujemy, że ze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Legii Warszawa odchodzi Szef Przygotowania Fizycznego Łukasz Bortnik, Trener Przygotowania Fizycznego Piotr Zaręba oraz Drugi Trener Bramkarzy Jan Mucha. Klub prowadzi rozmowy z Łukaszem Bortnikiem w sprawie dalszej współpracy z Legią Warszawa w innej, niż dotychczas roli. 

 

Trenerom Musze i Zarębie dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i udział w sukcesach Klubu.  

Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.