Plus500
Zostań operatorem-montażystą w Legii Warszawa!

Zostań operatorem-montażystą w Legii Warszawa!

Jeżeli zajmujesz się tworzeniem treści video, a Legia Warszawa zajmuje ważne miejsce w Twoim sercu, mamy dla Ciebie propozycję pracy w największym polskim klubie. Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby, która będzie w stanie wnieść znaczący wkład w rozwój naszego dziełu video.

Autor: LW

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Jeżeli zajmujesz się tworzeniem treści video, a Legia Warszawa zajmuje ważne miejsce w Twoim sercu, mamy dla Ciebie propozycję pracy w największym polskim klubie. Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby, która wniesie wkład w dalszy rozwój naszego dziełu video.

 

Czego oczekujemy?

  • Znajomości montażu – obsługi programu Adobe Premiere Pro, mile widziane jest również zaznajomienie z Adobe After Effects
  • Umiejętności pracy na kamerach i aparatach bezlusterkowych
  • Doświadczenia w tworzeniu materiałów video
  • Umiejętności realizacji materiałów filmowych
  • Umiejętności organizacji produkcji
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Kreatywnego myślenia
  • Dyspozycyjności
  • Sprawnej pracy pod presją czasu

 

Ponieważ głównym obszarem naszych działań jest futbol, bardzo mile widziana jest szeroko pojęta znajomość piłki nożnej i samej Legii Warszawa – jej historii i teraźniejszości.

 

Tworzenie treści medialnych w największym polskim klubie wymaga kreatywnych koncepcji i doskonałego wyczucia. Osoba decydująca się na współpracę z nami powinna znać aktualne trendy i popkulturę. W naszej pracy realizujemy również zdjęcia do filmów reklamowych i promocyjnych – mile widziane jest posiadanie doświadczenia w tym zakresie, jak i obsługa sprzętu używanego przy produkcji video (lamp, statywów, mikrofonów, stabilizatorów itp.).

 

Dział video Legii Warszawa współpracuje w ramach klubu z wieloma obszarami, m.in. social media, działem graficznym, marketingiem czy biurem prasowym. Ważna jest dla nas umiejętność kooperacji i pracy w zespole. W naszym zawodzie sporo podróżujemy, stąd dobrze, byś posiadał/a prawo jazdy kategorii B.

 

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chciałabyś/chciałbyś pracować razem z nami, prześlij swoje CV i portfolio zawierające minimum trzy produkcje na adres mailowy iza.kruk@legia.pl. Załącz również zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie czekaj - to właśnie Ty możesz spełnić swoje marzenia i zostać częścią Legii Warszawa.

 

Ochrona danych osobowych

1. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez Legia Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie („Legia”), niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy, oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (szczególne kategorie danych) konieczna będzie Państwa wyraźna zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w każdym czasie.
2. Jeśli chcą Państwo, aby Państwa dane osobowe były przetwarzane przez Legię także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, prosimy o załączenie poniższej klauzuli zgody w dokumentach aplikacyjnych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Legia Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku. Powyższą zgodę mogę cofnąć w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.” 
3. Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1 i punktu 2) mogą Państwo z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić mogą Państwo wysłać e-mail na daneosobowe@legia.pl lub list na adres: Legia Warszawa S.A., ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4. Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Legia Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrażą na to Państwo zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Mają Państwo prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, prawo żądania dostępu do nich, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Mają Państwo także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do jej cofnięcia.

Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.