Plus500
PKO KONTO ZA ZERO. TO KONTO GRA Z EKSTRAKLASĄ!

  PKO KONTO ZA ZERO. TO KONTO GRA Z EKSTRAKLASĄ!

  • Udostępnij

  Załóż PKO Konto za Zero z Oficjalną Kartą Ekstraklasy, a spełniając warunki promocji możesz dostać pakiet Sport lub Film w Platformie CANAL+ telewizji przez internet na pół roku!

   

  OTWÓRZ KONTO (KLIK)

   

  Weź udział w akcji i oglądaj swoją drużynę oraz wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy w Platformie CANAL+ telewizji przez internet przez pół roku!

  Załóż PKO Konto za Zero zgodnie z regulaminem, wybierz Oficjalną Kartę Ekstraklasy.

  Wyraź zgodę na komunikację marketingową.

  W ciągu 30 dni od założenia konta wykonaj trzy transakcje bezgotówkowe za pomocą karty.

  Spełnij warunki wskazane w regulaminie.

  Zdjęcie

  Wolisz filmowe emocje?

  Nie ma problemu!
  Jeśli posiadasz już Pakiet Sport w Platformie CANAL+ telewizji przez internet, albo po prostu wolisz oglądać filmy, możesz w ramach promocji wybrać Pakiet Film.

  Z PKO Kontem za Zero możesz otrzymać unikatową ekstraklasową kartę płatniczą dla prawdziwego fana futbolu dostępną tylko w PKO Banku Polskim!

  Wybierz Oficjalną Kartę Ekstraklasy z wizerunkiem ogólnym albo w barwach Twojej ukochanej drużyny. Co więcej, zakładając konto z kartą Twojego klubu, zapewniasz mu też dodatkowe, realne wsparcie!

   

  Promocja jest organizowana przez PKO Bank Polski SA i trwa w terminie 21.09 - 30.11.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1000 nagród. Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie promocji. Szczegóły, w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych, są dostępne w placówkach Banku i na www.pkobp.pl. Opłata za wydanie karty płatniczej z wizerunkiem wybranego klubu Ekstraklasy wynosi 14,90 zł.

  Zdjęcie

  PKO Konto za Zero to m.in.:

  0 zł za prowadzenie konta

  0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach za granicą1

  0 zł za wypłaty BLIKIEM we wszystkich bankomatach w kraju

  Za wydanie karty do konta z wizerunkiem z galerii pobierana jest opłata zgodna z Taryfą prowizji i opłat

  Wypełnij wniosek a umowę dostarczy Ci kurier

  PKO Konto za Zero jest rachunkiem płatniczym skierowanym do osób w wieku powyżej 18 lat.

  Taryfa prowizji i opłat bankowych dostępna na pkobp.pl.

   

   

  1 Za wypłaty gotówki w walutach obcych z bankomatów ich operatorzy mogą pobierać opłaty. Dodatkowo, w przypadku PKO Konta za Zero, PKO Konta bez Granic i PKO Konta Pierwszego, gdy nie skorzystano z funkcji wielowalutowej karty, wypłaty gotówki w walutach obcych, w tym transgraniczne transakcje płatnic ze przy użyciu karty debetowej dla płatności gotówkowych, wiążą się z pobraniem prowizji za przewalutowanie. Zasady przewalutowania operacji zawierają Ogólne warunki prowadzenia rachunków bankowych i świadczenia usług dla Klientów indywidualnych przez PKO Bank Polski SA. Wysokość prowizji za przewalutowanie transakcji dostępna jest w Taryfie prowizji i opłat.

  Udostępnij
  15razyMistrz Polski
  19razyPuchar Polski
  4razySuperpuchar Polski
  pobierz oficjalną aplikację klubu
  App StoreGoogle PlayApp Gallery
  © Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.